canlı bombalar nasıl ikna ediliyor

Canlı Bombalar Nasıl İkna Ediliyor? Erdem Karagöz Cezaevlerinde hayattan beklentileri kalmayan insanların neler yaptıklarını gözlemledim. Hayattan hiçbir beklentisi ve umudu olmayan sıradan insanlara kötü kişilerce kahramanlık duygusu yüklediğinde zaten bir bombaya sahip oluyorsun. Sanıldığı gibi canlı bomba adayının ölümcül bir ka..

Mentörlük  Startup ve girişimcilik

Mentörlük Startup ve girişimcilik

Mentörlük Startup ve Girişimcilik Erdem Karagöz Şirket olarak Kosgeb destekli girişimcilik eğitimleri de veriyoruz. Kurslara yüzlerce insan katılıyor önlerine gelen formlarda iş fikrinin detaylı yazılması istendiğinde % 90’ının hiçbir fikre sahip olmadığını görüyoruz. Birçok startup projesinde yer alıyor ve deneyimliyoruz. ..

Kevin Hogan

Kevin Hogan

Kevin Hogan - A Brief Biography Kevin Hogan is the author of 22 books and counting. He is best known for his international best selling book, The Psychology of Persuasion: How to Persuade Others to Your Way of Thinking. In the past decade he has become the Body Language Expert and Unconscious Influence Expert to ABC, Fox, The BBC..

Eğitim Keyif Almaktır

Eğitim Keyif Almaktır

EĞİTİM KEYİF ALMAKTIR Erdem KARAGÖZ Sosyal medya hesaplarımda her eğitimden sonra çok keyifli bir eğitimi daha tamamladık yazıyorum. Keyif almak önemli mi? Evet önemli; keyif almadan yapılan bir eğitimde katılımcılar kalkanları indirmez, eğitmen eğer keyif aldırmayı düşünmezse egosu devrede olur. İnsanlar kendilerini güvende h..

Kendini İkna

Kendini İkna

KENDİNİ İKNA Fatoş Kanıtemiz Erdem Karagöz Hani Tanrım her şey neden benim başıma geliyor? Dünyanın en talihsiz insanı ben miyim dediğin anlar var ya işte o anlara özel olarak hazırlandı. İşler karıştığında, içinden çıkacak bakış açısını göremediğinde, sorunu yaratan zihin ile çözüme ulaşamadığın anlar için yazıldı. Kendini ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!