Deneyim Nedir?

Deneyim Nedir?

DENEYİM NEDİR? Erdem KARAGÖZ Bu yazımı üniversite öğrencilerine, yeni mezunlara ve iş arayan gençlere yazıyorum. Her iş ilanında karşınıza çıkan en az 3-5 yıl sektörel deneyim barajınızı nasıl aşacağınızı sizinle paylaşacağım.  Bu ülkede yeni mezun gençlerin sadece 12,5 kadarı iş buluyor! Üstelik istedikleri işler ve ücretleri al..

Neremizle Dinliyoruz

Neremizle Dinliyoruz

NEREMİZLE DİNLİYORUZ! Erdem Karagöz 16 aylık kızım Zeynep benimle konuşurken yüzümü eliyle kendi yüzüne çevirtiyor. Göz teması sağlamamamı istiyor. Anlattığım sözler ile ilgilenmiyor, beden dilimi müthiş takip ediyor. 8 aylık iken elime alıp gülerek “mikrop” diye seslendiğimde kahkahalar atıyordu. Bir bebek dinlemenin ..

Sunumlarda Hikâye Anlatıcılığı

Sunumlarda Hikâye Anlatıcılığı

Sunumlarda Hikâye Anlatıcılığı Hikaye anlatıcılığı kurumsal eğitim verenler için çok önemlidir. Sunumlarda hikâye anlatma derinliğiniz ne kadar yüksekse iz bırakma olasılığınız o kadar iyidir. Hikâyelerin hipnotik bir dili vardır, buzları kırar ve çatışmaları önler. İlgiyi artırmak ve kitlenizi sürekli oyunda tutmak için hikâye anla..

Sadece Heyecanlandırın

Sadece Heyecanlandırın

Sadece Heyecanlandırın! Erdem Karagöz Satış alanında insanları ikna etmek istiyorsanız tavsiyede bulunmayın, öğüt vermeyin, kıyaslamayan akıl hiç vermeyin! Sadece heyecanlandırın, yani büyük resmi müşterinize çizdirin. Kararı kendinin almasını sağlayın. Nefes alışını değiştirin keşfetmesini sağlayın. Ne yapılması gerektiğini bi..

Kurumsal Akademi

Kurumsal Akademi

Kurumsal Akademi Erdem Karagöz Şirketler kurumsal akademi kurma yolunda oldukça istekli. Üstelik bu hızla Anadolu’ya yayılıyor. Şirketler bilginin gerçek güç olduğunun farkında, “yetenekleri seçmek” kadar “geliştirmenin “ gerektiğinin de farkındalar. Türkiye’nin en büyük şirketleri ve değerleri Türk ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!