Hayatımızın Öküzü

Hayatımızın Öküzü

HAYATIMIZIN ÖKÜZÜ Fatoş KANITEMİZ  Ya Hayatınızın Öküzünü Bulamazsanız? - Ya Bulursanız? Kalbimiz yerinden çıkacak gibi çarparken, ayaklarımız yerden kesilirken, bulutların üzerinde dolaşırken nasıl bir sarsıntı duygularımızı evrimleştiriyor. Kalbimiz var ile yok arasında gezerken, ayaklarımız çivi gibi çakılıyor yere ve üz..

Engin Emre United

Engin Emre United

ENGİN EMRE UNİTED Erdem Karagöz  İnsanların hayatına dokunan, değer katan tüm detaylara odaklanan ve ilham veren bir üniversite ile tanışmanızı istiyorum. Bu üniversite öğrencilerini müthiş geliştiriyor, ele aldığı konuyu saatlerce usanmadan öğretiyor. Kozyatağı  kampüsünde satış eğitmenleri ve danışmanları yetiştiriyor. Bu ..

Deneyim Nedir?

Deneyim Nedir?

DENEYİM NEDİR? Erdem KARAGÖZ Bu yazımı üniversite öğrencilerine, yeni mezunlara ve iş arayan gençlere yazıyorum. Her iş ilanında karşınıza çıkan en az 3-5 yıl sektörel deneyim barajınızı nasıl aşacağınızı sizinle paylaşacağım.  Bu ülkede yeni mezun gençlerin sadece 12,5 kadarı iş buluyor! Üstelik istedikleri işler ve ücretleri al..

Neremizle Dinliyoruz

Neremizle Dinliyoruz

NEREMİZLE DİNLİYORUZ! Erdem Karagöz 16 aylık kızım Zeynep benimle konuşurken yüzümü eliyle kendi yüzüne çevirtiyor. Göz teması sağlamamamı istiyor. Anlattığım sözler ile ilgilenmiyor, beden dilimi müthiş takip ediyor. 8 aylık iken elime alıp gülerek “mikrop” diye seslendiğimde kahkahalar atıyordu. Bir bebek dinlemenin ..

Sunumlarda Hikâye Anlatıcılığı

Sunumlarda Hikâye Anlatıcılığı

Sunumlarda Hikâye Anlatıcılığı Hikaye anlatıcılığı kurumsal eğitim verenler için çok önemlidir. Sunumlarda hikâye anlatma derinliğiniz ne kadar yüksekse iz bırakma olasılığınız o kadar iyidir. Hikâyelerin hipnotik bir dili vardır, buzları kırar ve çatışmaları önler. İlgiyi artırmak ve kitlenizi sürekli oyunda tutmak için hikâye anla..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!