7 Saniyede etkileme

7 Saniyede etkileme

 7 Saniyede Etkileme Erdem Karagöz Yaşamın her alanının satış olduğunu kabul edersek ilk 7 saniye izlenimi ve katacağı değeri bilmek gerekir.  Sosyal yaşamda, satışta, sunumda kısacası etkileme alanlarında ilk izlenim tüm süreci etkileyecektir. Siz bu adamdan/kadından hiç hoşlanmadım içimde bir his var dediğiniz anları dü..

Hikayeniz Yoksa

Erdem Karagöz Türk İşi İkna Kitabı Yazarı Hikâyeniz yoksa yoksunuz! Durun sizi birileri anlatmıyor, konuşmuyor ve hikayenizi paylaşmıyorsa, kattığınız değer marka değeri değil ürünün hammadde değeridir.. Apple marka değeri 130 milyar dolar sıkı durun tüm ofis malzemelerini bugün satışa çıkardıklarında bilgi ve Steve Jobs’un hikayesi dışında ..

Eski Müşterilerinizi çalıştırın

Eski Müşterilerinizi çalıştırın

Eski Müşterilerinizi Çalıştırın Erdem Karagöz Yeni müşteri kazanmanın en basit yolu sağlam eski müşterileri çalıştırmaktır. Eski müşteriyi çalıştırmadan önce onu elde tutmanın yollarını bilmeliyiz. Eski müşteriyi elde tutmanın maliyeti yeni müşteri bulmaya göre çok daha ucuzdur. O nedenle satın alma alışkanlıklarını bildiğiniz..

Satışa Hazırlık

SATIŞA HAZIRLIK Yıllık kazançları yüksek ve iyi ciro sağlayan satıcıların ortak özelliği satışa çok iyi hazırlık yapmalarıdır.  İyi hazırlık sadece ürün, piyasa, pazar, rakiplerin bilgilerine sahip olmak demek değildir. Müşterinin ihtiyacını, alışkanlıklarını, ödeme şeklini, geçmiş satın almalarını, referanslarını etkileyen tüm faktörleri b..

Satış Sokak Oyunudur

Satış Sokak Oyunudur

SATIŞ SOKAK OYUNUDUR! Teori asla pratiğe uymaz. Satış sokak oyunudur. Sokağa çıkın ve üçlük atmaya başlayın! Okullarda, eğitimlerde öğrendikleriniz size bilgi kazandırır. Siz gözlem yeteneğiniz, başkalarından öğrenme yetiniz, bakış açınız ile deneyim kazanabilirsiniz. Oysa sizi tüm satıcıların en iyi %2 hatta binde ikilik düzeye taşıyacak ol..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!