Kadınları Anlamak

Kadınları Anlamak

                    Kadınları Anlamak Erdem Karagöz Türk İşi ikna kitabının 192. sayfasında kadınları anlamak diye bir bölüm var. Ancak sayfa tamamen boş! Yazar henüz kadınları anlamış değil! Bilginin sık güncellenmesi gerekiyor. Kadınların işletim sistemi gerçekten erkeklerden..

Neden Sorusu yazım 

Güçlü Sorular

 GÜÇLÜ SORU Cebinizde 40 güçlü soru ve bunların altını dolduracak sorular varsa ikna iletişiminiz mükemmel olacaktır. İnsanlara tavsiyede bulunmayın, kendi kararlarını alacak daraltılmış özgür alanlar bırakın. Asla neden sorusu sorarak mazeretler odaklanmalarını sağlamayın. Bakınız Neden Sorusu yazım  Nasıl soruları ..

Senden Önce Ben

Senden Önce Ben Oğuz Köse Gündelik hayatta karşılaştığımız sorunlar karşısında vermiş olduğumuz tepkiler farklılık  göstermektedir. Kimimiz kırıcı olurken, kimimiz yapıcı bir üslup seçmekteyiz. Karşımızdaki kişileri  inciltmeden, özgüvenini zedelemeden, iletişimimizi korumak adına rahatsız olduğumuz konularda ben&n..

Teknoparklarda salıncak var mı?

Teknoparklarda salıncak var mı?

TEKNOPARK’TA SALINCAK VAR MI? Erdem Karagöz               Üzgünüm dostlar konuya direk gireceğim. Faul yapmış olabilirim. ISO 500 firmalarının tamamının satışı bir Apple cirosu kadar değil malesef.  Katma değer üretemiyor ve iyi satamıyoruz. Ar-Ge yatırımları komik ISO 500 firmaların Ar-Ge ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!