Senden Önce Ben

Senden Önce Ben Oğuz Köse Gündelik hayatta karşılaştığımız sorunlar karşısında vermiş olduğumuz tepkiler farklılık  göstermektedir. Kimimiz kırıcı olurken, kimimiz yapıcı bir üslup seçmekteyiz. Karşımızdaki kişileri  inciltmeden, özgüvenini zedelemeden, iletişimimizi korumak adına rahatsız olduğumuz konularda ben&n..

Teknoparklarda salıncak var mı?

Teknoparklarda salıncak var mı?

TEKNOPARK’TA SALINCAK VAR MI? Erdem Karagöz               Üzgünüm dostlar konuya direk gireceğim. Faul yapmış olabilirim. ISO 500 firmalarının tamamının satışı bir Apple cirosu kadar değil malesef.  Katma değer üretemiyor ve iyi satamıyoruz. Ar-Ge yatırımları komik ISO 500 firmaların Ar-Ge ..

Satışta Güven

Satışta Güven

SATIŞTA GÜVEN Erdem Karagöz             Satışın % 40’lık bölümü güvendir. Bugün ürün ve hizmetlere ulaşmak ve bilgi almak çok kolaydır. Sosyal medyada ürün, şirket ve satıcılar hakkında bilgiye ulaşılabilir, yorumlar takip edilebilir. Kıyaslama yapılabilir tüm şikâyetlere ul..

İşte Utanmak

İşte Utanmak

İŞTE UTANMAK Erdem KARAGÖZ İş dünyasında utanmak gelişmenin önündeki en büyük engeldir.  İlkel benlik İD eleştiri kabul etmeyen doyumsuz bir hayvan gibidir. Dünyanın merkezinde sadece kendi olduğunu düşünür. Asla eleştirilmeyi kabul etmez. Onsuz bir Dünya olamayacağını düşünür. İşte o nedenle utanmak ilken benliğin en büyük tuzağıdır..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!