Agresif Satış Dönemi

Agresif Satış Dönemi

   AGRESİF SATIŞ DÖNEMİ Erdem Karagöz                 Satış ezberleri bozuluyor, önce müşteri sonra çalışan kavramının yerine önce satıcı sonra müşteri anlayışı değer kazandı. Agresif pazarlarda satış yapan başarılı satıcılar milyon dolarl..

Aşkın Ömrü iki yıldır!

Aşkın Ömrü iki yıldır!

Aşkın ömrü iki yıl Erdem Karagöz Farkında mısınız?  Yukarıdaki başlığı gerçek olarak algıladığınız an beyniniz aşkın ömrünü iki yılla sınırlandırmak için hizmetinize girecektir. Gerçekten aşkın ömrü ne kadar? Bir yastıkta tam kırk yıl anlat aşkını babaanneye ne oldu?  Bir yastıkta yıllarca aşkı yaşlandırmadan yaşayanlar masa..

Satıcı Nasıl Seçilir ?

Kurulu düzen bir satış ekibiniz var  aylık 5 kişi ile 5.000.000 TL satış yapıyorsunuz. Bir satıcınız sizi sattı daha iyi bir prim alacağı, altındaki araba markasının yükseleceği, daha dolgun kredi kartına sahip rakibinizin kartvizitini taşımaya başladı. Siz küplere bindiniz acil kodu ile takımınıza bir oyuncu seçiyorsunuz. İnsan Kaynakları hem..

Satıcı İmajı

Satıcı İmajı

Satıcı İmajı Erdem Karagöz  Satıcı kendine şu soruları sormalıdır Nasıl algılanmak istiyorum? Kurumsal imajımız ile bireysel imajım uyumlu mu? Profesyonel iş yaşamınız ile sosyal yaşamınız arasında dengem nasıl? Sizi dostlarınız, aileniz, arkadaşlarınız, müşterileriniz, yöneticileriniz, rakipleriniz nasıl algılıyor? Nasıl..

Neden Sorusu

Sevgili Dostlar; bu yazıyı okurken hayatınızda mükemmel bir davranış değişikliği başlatacağınızı söylemek istiyorum. Haydi bugünden itibaren kendinize bir iyilik yapın ve hayatınızdan NEDEN sorusunu çıkartın. Bugüne kadar Neden sorusu sorulduğunda ne kadar çok mazeret ürettiğinizi ve kendinizi rahatlatacak hikaye yazdığınızı bir düşünün. Ne..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!