Yalan Söyleyin!

Yalan Söyleyin!

Yalan Söyleyin! Erdem Karagöz İnsan ne düşünüyorsa odur! James Allen 48 yıllık hayatında 20 kitap yazdı. Bunların içinde kişisel gelişim klasiği “Düşüncenin Gücü” kitabının ön kapak sözüdür insan ne düşünüyorsa odur! Zihnimizdeki düşünceler şimdiyi, geleceği ve hatta geçmişimizi şekillendirir. Evet, geçmişimizde yaşa..

Konut Proje Satışı

Konut Proje Satışı

Konut Projesi Satışı Erdem Karagöz Milyon dolarlık bir yatırım yapıyorsunuz Türkiye’nin en büyük gazetelerine tam sayfa ilanlar veriyor sosyal medyada her mecrada her saniye var olmaya çalışıyorsunuz! Harika oyun şimdi başlıyor! Sizin çok iyi proje üretmeniz satış için 10 yıl önce yeterliydi şimdi değil! Neden mi? ..

Algılanan Değer

Algılanan Değer

ALGILANAN DEĞER Erdem KARAGÖZ Algılanan değer ürün veya hizmetin tüketicinin zihninde sahip olduğu değerdir. Biz her Apple aldığınızda farkında olmadan Steve Jobs’un hikâyesine fazladan para öderiz!  Gerçek üretim maliyetini bilmeyiz ancak algıladığımız değeri ödemeye her zaman hazırız.  Algılanan değer kabul gördükçe etkile..

Kurumsal Eğitimlerimiz

Kurumsal Eğitimlerimiz

                     Kurumsal Eğitimlerimiz; EFK Eğitim Danışmanlık firması ve Erdem Karagöz Akademi olarak bu güne kadar 100 şirket STK ve 60 kadar üniversitede eğitimler vermekteyiz. Kurumsal eğitim ve saha çalışmalarımızı 12 yıldır sürdürmekteyiz. Şirketimiz Manisa merkezde..

Erdem Karagöz Academy presentation

ERDEM KARAGÖZ ACADEMY We are here for the certificated trainings special to your company. We tell how to do not what to do. Leave us information request for detailed information. MAKE ROOM AT YOUR CORPORATE TRAINING CATALOGUE OF 2017 OUR NICHE AREA IS SALES AND CONVINCING Leave us information request for detailed information..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!