İkna Taktikleri

İkna Taktikleri

Merhaba; Önce tanışalım isterseniz size iki farklı CV ile merhaba demek istiyorum. Hangisi hoşunuza giderse onunla tanışmış olalım. Sizden bir ricam olacak elinizdeki yazıyı sevdiğiniz, hayatınıza dokunan özel hissettiğiniz herkes ile paylaşabilirsiniz. Buna rakiplerinizi, müşterilerinizi dâhil edin lütfen. Gelişime açık herkesin haya..

Gayrimenkul sözleşme imzalatma

Gayrimenkul sözleşme imzalatma

Gayrimenkul Satışında Sözleşme İmzalatmak! Erdem Karagöz Neden gayrimenkul firmaları ile sözleşme yapılmalı? Sözleşme, işi yapma taahhüt demektir. Evlilik gibi düşünebilirsiniz. Bir süreçtir ve hedefleri netleştirilip yazılı hale getirilmiştir. Düşünün bir konuta onlarca emlakçının afiş astığını hayal edin. Çevre kirliliği dışında ..

Kurumsal Eğitim Fiyatları

Kurumsal Eğitim Fiyatları Türkiye'de şirketlerin uyguladığı eğitim fiyatlarında netleşmiş bir ortalama fiyat malesef bulunmamaktadır. Eğitim şirketlerinin geçmiş, eğitmen sayıları, referans ve yürüttükleri işlere göre değişkenlik göstermektedir. Yerel, İsyanbul markası ve uluslararası marka olmalarına göre fiyatları da değişmektedir. ..

canlı bombalar nasıl ikna ediliyor

Canlı Bombalar Nasıl İkna Ediliyor? Erdem Karagöz Cezaevlerinde hayattan beklentileri kalmayan insanların neler yaptıklarını gözlemledim. Hayattan hiçbir beklentisi ve umudu olmayan sıradan insanlara kötü kişilerce kahramanlık duygusu yüklediğinde zaten bir bombaya sahip oluyorsun. Sanıldığı gibi canlı bomba adayının ölümcül bir ka..

Mentörlük  Startup ve girişimcilik

Mentörlük Startup ve girişimcilik

Mentörlük Startup ve Girişimcilik Erdem Karagöz Şirket olarak Kosgeb destekli girişimcilik eğitimleri de veriyoruz. Kurslara yüzlerce insan katılıyor önlerine gelen formlarda iş fikrinin detaylı yazılması istendiğinde % 90’ının hiçbir fikre sahip olmadığını görüyoruz. Birçok startup projesinde yer alıyor ve deneyimliyoruz. ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!