Online Beyin Fırtınası

Online Beyin Fırtınası Erdem Karagöz Hep düşünürüm aynı iş kolunda farklı düzeyde insanlar belli sorun, vaka ve anlara odaklanarak sorunları çözse başarı kavramında neler değişirdi? Hepimiz başarılı olmak, becerilerimizi geliştirmek istiyoruz bunu tek başımıza ne kadar yapabiliriz? Online düşünen organizasyonlara başlangıçta ayda ortalama ..

Sekreteri Aşmak!

Sekreteri Aşmak; Dostum eğer gerçekten sekreteri aşamadığını, önünde zihinsel bir kale olduğunu düşünüyorsan bu yazıyı not alarak okumalısınız. Öncelikle sekreterin işi patrona, yöneticisine zaman kazandırmaktır. Gereksiz kişilerden arındırmak ve doğru kişileri de hızla görüştürmek en önemli görevidir. Sekreteri aşamıyorsak henüz kendimizi ..

Krizde Satış Eğitimi

KRİZDE SATIŞ YAPMAK ONLİNE EĞİTİM Dünya Krizlerinde Satışa Hazır olmak Süre 75 dakika  Dikkat çok sayıda taktik içerir! Motivasyonunuzu yüksek tutun bu sadece süreç Bu eğitim alışkanlıklarınızı değiştirecek, yeni bakış açıları kazandıracaktır. Kobiler Corona Virüsü sonrası ne yapmalı? Tarih 21 Mart 2020 Saa..

KOCA VE CORONA

KOCA VE CORONA Corona Virüs hastalığı (Covid-19) konusunda süreci Dünya’da en iyi yürüten üç ülkeden biriyiz. Sağlık bakanı Fahrettin Koca şeffaf iletişim, sürekli bilgilendirme, 2-3 saatlik uykuya rağmen basın mensuplarının sorularını sabırla uzman olarak yanıtlıyor. Bu tür salgınlarda korku düşünmemizi engeller, panik ölümcül hatala..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!