Kurumsal Eğitim Fiyatları

Kurumsal Eğitim Fiyatları

Türkiye'de şirketlerin uyguladığı eğitim fiyatlarında netleşmiş bir ortalama fiyat malesef bulunmamaktadır. Eğitim şirketlerinin geçmiş, eğitmen sayıları, referans ve yürüttükleri işlere göre değişkenlik göstermektedir. Yerel, İsyanbul markası ve uluslararası marka olmalarına göre fiyatları da değişmektedir.

Bankacılık,Telekomünikasyon,İlaç, Beyaz Eşya sektörlerinde çalışan eğitim şirketleri daha çok eğitim satmaktadır. Şirketler satın almada en çok davranış değişikliği, saha geçmişi ve referansları önemsemektedir. Online alt yapısını kurmuş, sertifikalı eğitim yapan şirketler tercih edilmektedir.

Bunun dışında en önemli detay şirket için özgün işler üretmektir.

Fiyatlar Türk Şirketlerindeuzman eğitmenler için günlük 4500 Tl ile 13500 TL arasında değişmektedir. Bayi toplantısı, network eğitimlerinde fiyatlar 11.000-50.000 TL arasındadır. Bu fiyatların altında çalışan eğitmenler sektörde çok yeni olanlar, ek iş olarak eğitmenlik yapanlar, Akademik ünvanına katkı düşünenler olmaktadır.

ABD ve AB ülkelerinde alanındaki Kevin Hogan, Robin Sharma, Brian Tracy, Les Brown, Jesse Doubek,Clinton hatta yeni konuşmalara başlayacak olan Obama gibi konuşmacıların fiyatları 25.000 Dolar- 70.000 Dolar arasında değişmekte ve fiyatlara ortalama iki kişilik business uçuşlar, ekstra konaklamalar eklenmektedir.

Yıllık 50 ve üzeri eğitim satın almalarında paket fiyatlarda indirimler yapılmakta ve eğitimler eğitimi satın alan şirket önerileri ve deneyimleri hazırlanmaktadır.Eğlence, davranış değişikliği,farklılık ve heyecan transferi sizi bekliyor.  Eğitimlerimiz 

Detaylar için erdem@erdemkaragoz.com  0532 276 40 91

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!