Güven, Değişim ve Kazanan Olmak

Güven, Değişim ve Kazanan Olmak

Türkiye'nin her noktasında 50 ve üzeri genç girişimci, KOBİ sahibi, çalışanı, Üniversite öğrencisi bizi davet ettiğinde 2 saatlik 40 ücretsiz eğitim ile hayatınızı kolaylaştırmaya, bakış açınızı değiştirmeye, ilham vermeye geliyoruz. Vatan sevgisinin söylem ile değil eylem ile olduğunun farkındayız.  Bu güne kadar 100 şirket..

Türk İşi İkna

Türk İşi İkna

              Eğitimci Yazar Erdem Karagöz'ün yeni kitabı Türk İşi İkna, ikna etme yöntemlerini geliştirmek isteyen okurlarını bekliyor. Bu geceyi seninle geçirmek istiyorum. Sen de bana sahip olmak istersen öde ücretimi birlikte çıkalım. İstersen adresini ver ben eve g..

Proje Satışı

Proje Satışı

PROJE SATIŞI Erdem Karagöz Akademi 14 yıllık deneyimi 8 yıllık proje bazlı eğitim,mentörlük, koçluk çalışmaları ile şirketlerin hayatına dokunmaktadır. Dilerseniz sadece satış ekipleri ile dilerseniz şirketin tamamı ile yıllık projeler yapmaktayız. Türk Telekom ile 6 yıldır 5300 kişi, 28 bölgede projemiz devam etmektedir. Zingat il..

Kazanç Planı

Kazanç Planı

Kazanç Planı Erdem Karagöz  Akademi eğitimleri çevrenizdeki şirket, STK ve resmi kurumlar ile iletişime geçerek pazarlayabilirsiniz. İşte kazanç planı 1. Eğitim Satışı  Erdem Karagöz Akademi Eğitimleri 2 günlük olarak planlanmış kurumsal eğitimlerdir. 2 Tam günlük eğitimlerde şirketlere eğitim notları kitapçık hal..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!