Konut Proje Satış Ekipleri

Konut Proje Yol Haritası ve Ekip Yapılanması Erdem Karagöz Bir konut projesi satışı için başarılı bir yol haritası oluşturmak, projenin hedef kitleye ulaşmasını, ilgi çekmesini ve sonuçta satışlarını artırmasını sağlar. İşte konut projesi satışı için bir yol haritası hazırlamak için adımlar: Hedef Belirleme ve Pazar Araştırması..

Tasarruf ve Acil Durum Fonları: Finansal Güvenliğin Anahtarı

Tasarruf ve Acil Durum Fonları: Finansal Güvenliğin AnahtarıMali durumumuzu güçlendirmek ve beklenmedik olaylarla başa çıkmak için tasarruf etmek ve acil durum fonları oluşturmak önemlidir. Hayatın karmaşıklıklarına karşı güvence sağlayan bu adımlar, gelecekteki belirsizliklere karşı hazırlıklı olmamızı sağlar. Bu yazıda..

Gizli Alıcılar Görünmez Müşteriler

Gizli Alıcılar Görünmez Müşteriler Erdem Karagöz Türkiye’de satış profesyonelleri için henüz çok bilinirliği olmayan bir alan gizli alıcılar ve görünmez müşteriler ile çalışmak. Bu alanda uzmanlaşmak ve uygulamalar için size bu içeriği hazırladım. Profesyonellerin yer alması gereken bir alan olmasına rağmen insanların bü..

Kurumsal Hafıza

Kurumsal Hafıza; Erdem Karagöz Hatalarınız tekrarlanıyorsa kaç yıllık şirket olduğunuzun önemi yoktur. Oyuncular değiştiğinde bilgiler yok oluyorsa kurumsal kültür ve marka değerinizin önemi kalmayacaktır. Öyleyse ne yapmalı ve kurumsal hafıza için nasıl bir yol izlemelisiniz? Bilgi Yönetimi Politikası: Kurumsal hafızaya özel bir bi..

Sağlık Turizminde Takım Liderinin Günlük İş Planı

Sağlık Turizminde Takım Liderinin Günlük İş Planı Erdem Karagöz Turnoverin çok yüksek olduğu çağrı merkezlerinde ve özellikle sağlık turizminde takım liderleri çok kritik kişilerdir. Türk gibi hızlı düşünebilmeli, Alman gibi disiplinli olmalı, İngiliz gibi sürdürebilir iş planı hazırlamalı, Fransız gibi işini coşkulu yapmalıdır. İş..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!