Satıcıda Sokak Zekası

Satıcıda Sokak Zekâsı Erdem Karagöz Sokak zekâsı kavramı için neler söylenebilir ve neler söylendi? Onlar, "içgüdülerine dayanarak zor bir karar vermeye istekli ve bunu yapabilen kişilerdir" (Jason Huang), "Değişen koşullara daha fazla uyum sağlayabilen kişilerdir çünkü bu değişikliklerin sonuçları hakkında daha net bir..

İndirimleri Satışa Çevirmek

İndirimi Satış Taktiğine Çevirmek. Erdem Karagöz İndirim yaşam boyu müşteri değerinizi %30’dan fazla azaltabilir. Yani müşteri sizden indirim istediğinde ya kaçarsa korkusu ile hareket ederseniz hem müşteri hem de para kaybederseniz. O nedenle eğitim şart! Müşteri doğal olarak indirim almak için süreci uzatacaktır. Bu ..

Şirketler Neden Eğitim Aldırır?

Şirketler Neden Eğitim Aldırır?

ŞİRKETLER ÇALIŞANLARINA NEDEN EĞİTİM ALDIRIR? Dünya’nın en büyük şirketleri, Türkiye’nin değerli marka ve kurumları çalışanlarını üretimden çekerek eğitim aldırır. Para kazanacağı gün ve saatlerde eğitime, gelişime para, zaman ve enerjilerini harcarlar. Çünkü; Eğitim verimliliği artırma, şirket kültürünü geliştirmek..

Sağlık Sektöründe Satış

Sağlık Sektöründe Satış; Erdem Karagöz Sağlık sektöründe satış ürün, hizmet ve çözümlerin nasıl bir etki ile satın alındığı ile derin bağlantılıdır. Sağlık sektörü elde ettiği, edeceği sonucu satın almak ister. İyi tasarlanmış bir satış kurgusu, ortak dil ve kanıta dayalı olmalıdır. Estetik ürün ve hizmetlerin satışında kazanma arzusu..

Finansal Zeka

Finansal Zeka

Finansal zekâ Erdem Karagöz Zenginliğin para ile ilgisi yoktur. Zenginlik finansal zekâ gerektirir. Finansal zekâ duygusal zekâ ile ilişkilidir. Duygusal zekaya sahip insanlar parayı kontrol edebilmek için duygularını kontrol altında tutabilir. Duygusal zekânız size öğrenme ve merak odaklı olmanızı sağlar. Başkaları ile iş birliğini g..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!