Sevgili gelişim dostları hoş geldiniz. Gelişim ve değişime olan inancımı ve heyecanımı yitirdiğimde karşınıza çıkmayacağıma söz veriyorum. Öğretmenin en iyi öğrenme yolu olduğunun farkındayım. O nedenle her gün yeni konuları öğrenmekten büyük keyif alıyorum. 2020 kataloğumuzda yeni eğitimlerle karşınızdayım.Profesyonel uzmanlık alanım "satış ve ikna "bu alanlar dışında "haddimi" biliyorum.Erdem Karagöz Akademi olarak ben Erdem Karagöz ve Fatoş Kanıtemiz ile birlikte ikili eğitimlerde hizmetinizdeyiz. 

Şirketinizde, kurumunuzda olağan insanlar olağanüstü işler yapabilecek bakış açısı geliştirmek için öğreniyorum, moddelliyorum ve sorguluyorum. Ülkenin en değerli ve özel şirketlerine özgün eğitimler hazırlıyor ve uzun soluklu projelerde çalışıyorum. 

11000 makale, 820 kadar kitap, 74 know how eğitim, 80 Türk eğitmenin izlenmesi, 1025 saatlik video kaydı izleyerek eğitimler oluşturdum.(öğrenmeye tutku ile devam ediyoruz) En önemlisi sahadaki istekleri dinledik. Yaklaşık 1000 kişiye satış için neleri merak ettiklerini sorduk. CEO'lar ile çalıştık beklenti ve isteklerini öğrendik. Çicek satıcıları ile 8 saat birlikte zaman geçirdik. Ekibimizdeki arkadaşlarımız çicek sattı. Kredi kartsız, beş kuruş para olmadan 24 saat satış yapıp nakit para kazandık bir yoksulun ihtiyaçlarını gördük. Kendimize ait otel,yeme,içme giderlerimizi karşıladık.

Türkiye'nin en agresif pazarlarında  hem eğitim hem de koçluk yaptım. Her eğitimimin ana hedefi eğitim sonrası üç davranış değişikliğidir. 

Biz eğitimleri 4 aşamalı işlemekteyiz. 

1. Önce anlatıyoruz

2. Uygulatıyoruz - Simülasyon ( Video çekimi  ile izletiyoruz)

3. Diğer katılımcıların katılım ve eleştirisine açıyoruz

4. Katılımcının kendini değerlendirmesini istiyoruz. Biz değerlendiriyoruz. Ardından yazılı ya da sözlü geri bildirim alıp tekrar video çekim yapıyor ve aradaki farkı gelişmeyi paylaşıyoruz.

ISO 500 Şirketlerine demo eğitim yapıyoruz. Referanslarımızı maille yollayabiliriz. Dilerseniz ihtiyaç belirleme toplantısı yaparak yıllık eğitimleri planlayabiliriz. Aradığınız fark,gelişim ve olağan insanlarla olağan üstü iş yapmaksa emrinizdeyiz

Kurumlar dışında Biletix tarafından satışa açılan İstanbul, Bursa ve İzmir merkezli Otellerde Eğitimler yapıyoruz. Etkinlik takviminde bulnları paylaşıyoruz. Biletix eğitimlerine her firmadan satış profesyonelleri ve yöneticiler katılabiliyor.

Satış eğitimleri,Online satış, ikna,ikna psikolojisi, satış iknası,call center eğitimleri,takımdaşlık,kurumsal kültür,kurumsal algı yönetimi, şirketinize özel çözümler için emrinizdeyiz. Bireysel gelişim ve davranış değişikliği için bizi takip edebilirsiniz.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!