Satış İknası VIP Eğitim

SATIŞ EĞİTİMİ

SATIŞ İKNA VE MÜZAKERE

Eğitim uygulaması; Her simülasyon önce eğitmenler tarafından anlatılır ve hemen katılımcılar uygulamasını yapar, video çekimi izlenir ve grup tarafından değerlendirilir. Eğitmenler açıklama yapar. Eğitim sonunda yazılı geri bildirim yapılır.

Sahadan 4 analiz ve çok özgün simülasyonlar

Simülasyon 1 SATIŞA HAZIRLIK

Satıcının kendini satışa hazırlaması  (İlk 7 saniye etkisi, Duygusal bellekte nasıl yer alacaksınız? Neden sorusundan kurtulmak,önce eylem sonra duygu, öz imaj ve özdeğer yönetimi, değerlisiniz, tavır yönetimi, konfor alanı, red edilmek ve kazanma arzusu)

Simülasyon 2 MÜŞTERİ BULMAK ve ELDE TUTMAK

Satıcının en değerli müşterileri bulması ve eldeki müşterileri tutma teknikleri ( Müşteri ne ister? Müşteri istihbaratı nasıl yapılır? Randevu alma teknikleri,  aynı müşteriye daha fazla satmak, ilk satış, müşteriden referans alma yolları, müşterinin temel sorunları ve çözüm yolları)

Simülasyon 3 İTİRAZLARI YÖNETMEK

Müşteri itiraz ediyorsa satın alma sinyalidir. İtiraz etmeyen müşteri satın almaz, itirazları yönetmede etkin dinleme ve güçlü soru sorma taktikleri, görsellikten yararlanmak, müşteri uyumlama, öfke kontrolü, kazanan olmak)

Simülasyon 4 SATIŞ KAPAMA TEKNİKLERİ

(Satış kapama sinyalleri, sürdürülebilir ikna teknikleri, salam taktiği, müşterinin öncekilerini algılama, geri bildirim,satış kapanışta hipnotik dil kullanımı, susmanın gücü ve görüşmeyi fatura çevirmek)

Eğitim Sonunda 20 soruluk yazılı geri bildirim- İkna Tüyoları

Anket Eğitmenleri değerlendirme

Tarihler ve Eğitmen bilgileri için 0532 276 40 91

Çeviri sonucu

#SunumTeknikleriEğitimi #Sunum Becerileri Eğitimi #Etkili iletişim #Topluluk önünde konuşma #Görsel yardımlar #İlgi ÇekiciSunumlar #Hikaye Anlatımı #Vücut dili #Kitle Etkileşimi #Güven Oluşturma #PowerPointİpuçları #Öykü Taslağı #Teslimat Teknikleri #SunumTasarım #İkna EdiciSunumlar #SunumHazırlık #İzleyici karşısı #SanalSunumlar #Profesyonel geliştirme

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!