Prensipli Pazarlık

Prensipli Pazarlık

Prensipli Pazarlık Erdem Karagöz Satıcıların ilk öğrenmesi gereken konulardan birisi de“ prensipli pazarlık” olmalıdır. Müşteri pazarlık süreci içinde dürüstlük ve kaliteden asla taviz verilmeyeceğini hissetmelidir. Karşılıklı fayda ve tüm tarafların çıkarına iletişim içinde olduğunun farkına varmalıdır. Satıcının asla ..

Network Marketing

Network Marketing

Network marketing doğru kişiyi seçmek! Erdem Karagöz Ekip kuran liderler nasıl seçim yapmalıdır? Network marketing alanında kim başarılı olur? Öncelikle doğru seçim yapmalıdır! Vazgeçenler asla kendilerini suçlamayacak sistemi ve lideri suçlayacaktır. Yanlış bir kişi 25 kişilik bir grubun enerjisini alabilir. Ekibinizin imajını..

Fiyat itirazları

Fiyat İtirazları ve eğitim Erdem Karagöz İlkel beyin sadece kendini düşünür! Müşteri fiyatlara itiraz ederek daha ucuza ve daha fazla elde etmek ister. Satıcıda kendini düşünür fiyatlarının rakiplerden pahalı olduğunu ve piyasada çok rakipleri olduğunu ve aslında kendinin başarısız olmadığını düşünür! Birde şirket içinde sürekli ..

Dünyadaki ilk interaktif video gayrimenkul eğitimi

Dünyadaki ilk interaktif video gayrimenkul eğitimi

12 Dilde 80 Ülkede Gayrimenkul interaktif Video eğitimi Gayrimenkul Profesyonelleri, Broker ve Danışmanlara özel interaktif eğitim. Ofisiniz ve şirketiniz tarafından anlık ölçülebilir sonuçlar, anında değerlendirme, tamamı Erdem Karagöz tarafından video ile anlatım, sıradışı taktikler. Ödüllü ABD merkezl, gmply Gayrimenkul..

Bitcoin ve Satış

Bitcoin ve Satış

Bitcoin ve Satış Erdem Karagöz Bitcoin 9 yaşında ve Türkiye’de çok kişi yeni tanışıyor. Bugün bitcoin madenciliği ile milyon dolar kazanan çok sayıda insan bulunmaktadır. Yatırım amaçlı bitcoin almak isterseniz havale yapabilir, kredi kartınız ile alabilirsiniz. Türkiye’de paribu gibi çok sayıda şirket ile işlem yap..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!