Dünyadaki ilk interaktif video gayrimenkul eğitimi

Dünyadaki ilk interaktif video gayrimenkul eğitimi

12 Dilde 80 Ülkede Gayrimenkul interaktif Video eğitimi Gayrimenkul Profesyonelleri, Broker ve Danışmanlara özel interaktif eğitim. Ofisiniz ve şirketiniz tarafından anlık ölçülebilir sonuçlar, anında değerlendirme, tamamı Erdem Karagöz tarafından video ile anlatım, sıradışı taktikler. Ödüllü ABD merkezl, gmply Gayrimenkul..

Bitcoin ve Satış

Bitcoin ve Satış

Bitcoin ve Satış Erdem Karagöz Bitcoin 9 yaşında ve Türkiye’de çok kişi yeni tanışıyor. Bugün bitcoin madenciliği ile milyon dolar kazanan çok sayıda insan bulunmaktadır. Yatırım amaçlı bitcoin almak isterseniz havale yapabilir, kredi kartınız ile alabilirsiniz. Türkiye’de paribu gibi çok sayıda şirket ile işlem yap..

Müşteri zihni okumak

Müşteri zihni okumak

Müşterilerde  Zihin Okumak Erdem Karagöz Müşterileriniz alış veriş yaparken, satın alma kararları alırken zihinlerini okuyabilseydiniz ne olurdu? Paranormal yeteneklerin üst sınırlarını zorlamıyorsanız elbette zihin okuyamazsınız! Telepati, psikokinezi gibi psişik fenomenlere sahip olmadığınız için üzülmeyin. Çünkü..

İlk Konuşan Kaybeder mi?

İlk Konuşan Kaybeder mi?

İlk konuşan kaybeder mi? Erdem Karagöz Dünyanın en iyi satış guruları, satış eğitmenlerinin yaklaşık 30 yıldır tüm satıcılara ezberlettiği bir kavramı sizlerle paylaşmak istedim. B2B satış kapama sürecinde tüm soruları cevapladıktan sonra teklifi yapın ve susun! İlk konuşan kaybeder, sessizlik baskı oluşturur ve satıcıl..

Gelişen Ofisler

Gelişen Ofisler

Gelişen Ofisler Erdem Karagöz Müşteri adaylarınızı, misafirlerinizi B2B görüşmeler için ofisinize getirebiliyorsanız sadece zaman kazanmasınız! Ayrıca müşteri adaylarınızın ne kadar ciddi alıcı potansiyeline sahip olduğunu da görürsünüz. Çünkü satın almaya kararlı ve istekli olmadan kimse emek, zaman harcamaz. Üstelik ofisinizi..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!