Churn Yönetimi

Churn Yönetimi; Erdem Karagöz Pazar çok agresif yeni müşteri maliyeti çok yüksek. Müşteri sosyal medya etkileşimi ile hızlı öğreniyor ve daha önemlisi kolay beğenmiyor. Müşterilerin sorunları hızlı çözmeniz yetmiyor çünkü etkileşim ile beklentileri sürekli artıyor. Daha önemlisi bir müşterinize verdiğiniz taviz paz..

Broker ve Gayrımenkul danışmanına notlar

BROKER VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINA NOTLAR Erdem Karagöz Eğitmen Türk İşi İkna kitabı yazarı Müşteri yok dost var ve dostuna gerçekten dost gibi davran! Gayrimenkulün anahtarını girişte dostuna uzat ve anahtarınız diyerek önce anahtara sahip olmasını ve dokunmasını sağla. İnsanlar sahip olduklarını geri vermek istemez. Gayrime..

Anahtarınız

Erdem Karagöz tarafından hazırlanan Gayrimenkul Eğitim yazısı ANAHTARINIZ! Türk İşi İkna kitabı yazarı, gayrimenkul firmalarında eğitimler veren Erdem Karagöz’den gayrimenkul profesyonellerine sıra dışı ikna taktikleri! Müşteri gayrimenkul satın alma kararını harekete geçmeden ortalama 6 ay önceden almakta ve sosyal medya..

Yalan Söyleyin!

Yalan Söyleyin! Erdem Karagöz İnsan ne düşünüyorsa odur! James Allen 48 yıllık hayatında 20 kitap yazdı. Bunların içinde kişisel gelişim klasiği “Düşüncenin Gücü” kitabının ön kapak sözüdür insan ne düşünüyorsa odur! Zihnimizdeki düşünceler şimdiyi, geleceği ve hatta geçmişimizi şekillendirir. Evet, geçmişimizde yaşa..

Konut Proje Satışı

Konut Projesi Satışı Erdem Karagöz Milyon dolarlık bir yatırım yapıyorsunuz Türkiye’nin en büyük gazetelerine tam sayfa ilanlar veriyor sosyal medyada her mecrada her saniye var olmaya çalışıyorsunuz! Harika oyun şimdi başlıyor! Sizin çok iyi proje üretmeniz satış için 10 yıl önce yeterliydi şimdi değil! Neden mi? ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!