Gayrimenkul Satışında Güçlü Sorular

Gayrimenkul satışında güçlü sorular Erdem Karagöz Broker, gayrimenkul danışmanı ve proje danışmanları bir satış görüşmesinde 30 dakika içinde 14-15 soru ve aldıkları cevaplara göre hızla alt sorular sorarak satışı yönetirler. Unutmayın soruları soran kazanır! Satıcı kısa süre içinde ne kadar güçlü sorular sorar ne kadar bilgi toplarsa o kad..

Satış Kitapları Önerileri

SATIŞLA İLGİLİ OKUMA LİSTESİ Bu kitaplar Satış Guruları tarafından satış profesyonellerine önerilen yerli ve yabancı kaynaklardır. Yerli Kaynaklar Ada, Özlem, Satışta Küçük Sırlarla Büyük Başarı, Epsilon Yayınları, İstanbul, 2016 Altekin, Serap – Yaşaroğulları Selman, İdealist, Ceres Yayınları, İsta..

Makine Satışı Nasıl Yapılır?

Makine Satışı Nasıl Yapılır? Erdem Karagöz Yerli üretici firmasınız ya da yurtdışından ithalat yapıyorsunuz elinizdeki makineyi en kısa sürede nasıl satarsınız? Öncelikle ürününüze gerçekten ihtiyacı olabilecek tüm firmaların istihbaratını çok iyi yapmalısınız? Potansiyel müşterilerim kimler? Bunlara en kısa hangi yoldan ulaşabilirim ve ..

Churn Yönetimi

Churn Yönetimi; Erdem Karagöz Pazar çok agresif yeni müşteri maliyeti çok yüksek. Müşteri sosyal medya etkileşimi ile hızlı öğreniyor ve daha önemlisi kolay beğenmiyor. Müşterilerin sorunları hızlı çözmeniz yetmiyor çünkü etkileşim ile beklentileri sürekli artıyor. Daha önemlisi bir müşterinize verdiğiniz taviz paz..

Broker ve Gayrımenkul danışmanına notlar

BROKER VE GAYRİMENKUL DANIŞMANINA NOTLAR Erdem Karagöz Eğitmen Türk İşi İkna kitabı yazarı Müşteri yok dost var ve dostuna gerçekten dost gibi davran! Gayrimenkulün anahtarını girişte dostuna uzat ve anahtarınız diyerek önce anahtara sahip olmasını ve dokunmasını sağla. İnsanlar sahip olduklarını geri vermek istemez. Gayrime..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!