Çatışma Yönetimi ve İkna

Çatışma Yönetimi ve İkna Erdem Karagöz Çatışmayı kısaca tanımlayacak olursak kararsızlık, uyuşmazlık ve ikilem diyebiliriz. Şimdi güçlü gözlemlere ihtiyacımız var çevrenizde sürekli çatışan ve iletişim kalitesi iyi olmayan insanların ortak özelliklerini sıralayabilir misiniz? Benim tespitlerimin başında netlik ve güvenlik ihtiyacını karşılamam..

Müşteri Neden Şikayet Etmez

Müşteri Neden Şikâyet Etmez! Erdem Karagöz Müşterilerin % 96’si şikâyetleri size yapmaz. Bu yüksek oran çok dikkate alınmalıdır. Çünkü size şikâyet etmeyen müşteriler bir sorunla karşılaştıklarında bunu 23 yıl unutmazlar. Üstelik mutlu müşteri ortalama 26 kişi ile mutluluğunu paylaşırken mutsuz müşteri 120 kişiyle paylaşmaktadır..

Etkili Dinleme

Etkin Dinleme; Erdem Karagöz Zihninizi susturun, egonuzu frenleyin ve dünyanın en önemli insanı le birlikte olduğunuzu, dünyanın en önemli sırları alırcasına dinleyin. Karşınızdaki kişiyi koşulsuz kabul edin ve saygı duyun. % 30 konuşun % 70 dinleyin, heyecanlandırın, ilham verin, onaylayın. Jest ve mimikleriniz ile dinlemekten keyif a..

Yetenek Havuzu

YETENEK HAVUZU Erdem KARAGÖZ         Bir futbol antrenörü, takım koçu olarak sizlerle bu yazımı paylaşıyorum. Burada yazdıklarımı siz yetenek havuzunuza alacağınız ya da aldığınız satıcılar için kullanabilirsiniz. Yetenek seçiminde en önemli kavram geçmişte yaptıklarına bakmak değil gelec..

ESKİ MÜŞTERİ ELDE TUTMA STRATEJİLERİ

ESKİ MÜŞTERİ ELDE TUTMA STRATEJİLERİ ESKİ MÜŞTERİYİ ELDE TUTMANIN 23 YOLU Erdem Karagöz Eski müşteri sadece en çok para kazandığınız değil aynı zamanda düzenli nakit akışı sağladığınız tahsilat riski % 4’ün altında olan yeni ürünlerinizi almaya istekli ve sizin ürünleriniz, hizmetlerinizle alışkanlık oluşturmuş size r..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!