Satış Sokak Oyunudur

SATIŞ SOKAK OYUNUDUR! Teori asla pratiğe uymaz. Satış sokak oyunudur. Sokağa çıkın ve üçlük atmaya başlayın! Okullarda, eğitimlerde öğrendikleriniz size bilgi kazandırır. Siz gözlem yeteneğiniz, başkalarından öğrenme yetiniz, bakış açınız ile deneyim kazanabilirsiniz. Oysa sizi tüm satıcıların en iyi %2 hatta binde ikilik düzeye taşıyacak ol..

İkna Zaafları

İKNA ZAAFLARI İkna devamlılığı az olması, konsantrasyon eksiği, özgüven eksikliği, hafıza eksikliği, yetersiz hazırlık, çabuk sinirlenme, gereksiz tavsiyeler, yanlış örnekler, empati eksiği, heyecan transferi yetersizliği,  % 100 odaklanmama, güçlü soru soramamak, büyük resmi birlikte oluşturamamak,hatalardan yeterince d..

Hayır Diyebilmek

Hayır Diyebilmek Erdem KARAGÖZ Özgüvenin en önemli göstergelerinden biri de hayır diyebilmektir. Düşünün hayır diyemediğiniz için üzerinize düşmeyen ne kadar iş yaptınız? Ne kadar cefa çektiniz? Hangi zorluklarla karşılaştınız? Hayır diyebilmek bir sanattır. Başkalarını kırmaktan korktuğumuz için sosyal çevremize, ailemize ait ..

Kadınları Anlamak

                    Kadınları Anlamak Erdem Karagöz Türk İşi ikna kitabının 192. sayfasında kadınları anlamak diye bir bölüm var. Ancak sayfa tamamen boş! Yazar henüz kadınları anlamış değil! Bilginin sık güncellenmesi gerekiyor. Kadınların işletim sistemi gerçekten erkeklerden..

Güçlü Sorular

 GÜÇLÜ SORU Cebinizde 40 güçlü soru ve bunların altını dolduracak sorular varsa ikna iletişiminiz mükemmel olacaktır. İnsanlara tavsiyede bulunmayın, kendi kararlarını alacak daraltılmış özgür alanlar bırakın. Asla neden sorusu sorarak mazeretler odaklanmalarını sağlamayın. Bakınız Neden Sorusu yazım  Nasıl soruları ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!