Ucuz Eğitim!

UCUZ EĞİTMEN Türkiye'de alanında uzman eğitmen fiyatları 3.500 TL ile 12.000 TL arası günlük ücretlendirilir. Sektöre yeni giren referans yapmak isteyenler, eğitmenliği ek iş olarak hafta sonları yapanlar, acil nakit ihtiyaçları için agresif fiyatlar verenler piyasayı elbette düşürebilir. (Serbest piyasa) Bazı kişiler süre ta..

+65 Yaş ve Ulaşım

+65 ve Ulaşım Kültürü Erdem Karagöz 65 yaş üstüne alınan kararla tüm belediye otobüsü ücretsiz oldu.  Yaşlılar özgürce dolaşacak ve mutlu olacaklar!  Bu ülke bedavaya mutlu olmayacak kadar alıştırıldı. Şimdi şoförler +65’den nefret ediyor + 65 şoförlerden! Özel hat sahipleri hiçbir ücret almadan araçlarında +65 yaş üstü yolcu..

Network Marketing Nedir?

NETWORK MARKETİNG NEDİR? Basit olarak klasik tarz ticaret sisteminde, 60 lira maliyetle üretilen bir ürün önümüze 200 lira çıkıyor. Bunun sebebi ise üretici firma toptancı firmaya sattığında fiyat 80 lira, toptancı firma perakendeciye sattığında ürün 130 lira ve perakendeci, mağaza kirası, işçi ücretleri, depolama, reklam gibi operasyonel ma..

Sahip Olmak!

Neden herşeye sahip olmak istiyoruz? Erdem Karagöz Neden herşeye sahip olmak istiyoruz? Gerçekten ihtiyacımız var mı? Tüketim çılgınlığı bizi neden mutlu ediyor? İlkel beynimizi reklamlar, sosyal medya ve çevre nasıl yönetiyor? İnsan neye yoğunlaşırsa onu biriktirme sevdasına düşüyor! Bir çift ayağı olan insanın 70 çift çizme, 100 çift ayakk..

Liderlik

LİDERLİK Liderler sınıf ayrımı yapmazlar. Çünkü her zaman her sınıftan insana ihtiyaçları olduğunu bilirler. Liderler geleceğe odaklıdır. Dün kendilerini acımasızca eleştirenleri bugün ve gelecekte düşman görmezler. Aynı ortak paydada buluşur ve geleceği inşa ederler. Lider sadece organizasyonun güçlenmesine odaklanır. Bu özelliğe sahip vizyonu..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!