Tele Satış Nasıl Yapılır?

TELE SATIŞ Erdem Karagöz Çağrı merkezleri nasıl satış yapmalıdır? Çağrı merkezlerinin turnover oranları her zaman çok yüksektir. Sadakatın az olduğu bu agresif pazara her gün yeni oyuncular katılmaktadır. Zaman baskılı satışta yeterince yetkinliğe sahip olmayan call canter çalışanı eğitilmezse aynı hataları tekrarlayacaktır. Tele satış..

Telefonda Randevu Alma

TELEFONDA RANDEVU ALMA Erdem Karagöz Satışlarının en az % 30 artması randevu alma kalitenize bağlı! Ayakta durun, gülümseyin- Zihninizi başka şeyle meşgul etmeyin Tamamen müşteriye odaklanın- Esnek olun- Doğru kişiye ulaşın. Neden randevu vermeliyim sorusuna hazırlıklı olun. Çünkü sizde diğer çalıştığımız ofisler ve uzmanlar gibi satışla..

İçsel Disiplin

İÇSEL DİSİPLİN Bir şeyin daha iyi olması adına anlık zevkleri reddetmektir. İçsel disiplin bir eylemi yetenek ve yetkinliğiniz artana kadar defalarca yapma zorunluluğuna katlanma gücüdür. Duygular yerine düşüncülerle hareket etmeyi öğrenmektir. Yapmaya karar verirsiniz ve gerçekleşene kadar devam edersiniz. Bir üst seviyeye çıkabilmek için ön..

Ucuz Eğitim!

UCUZ EĞİTMEN Türkiye'de alanında uzman eğitmen fiyatları 3.500 TL ile 12.000 TL arası günlük ücretlendirilir. Sektöre yeni giren referans yapmak isteyenler, eğitmenliği ek iş olarak hafta sonları yapanlar, acil nakit ihtiyaçları için agresif fiyatlar verenler piyasayı elbette düşürebilir. (Serbest piyasa) Bazı kişiler süre ta..

+65 Yaş ve Ulaşım

+65 ve Ulaşım Kültürü Erdem Karagöz 65 yaş üstüne alınan kararla tüm belediye otobüsü ücretsiz oldu.  Yaşlılar özgürce dolaşacak ve mutlu olacaklar!  Bu ülke bedavaya mutlu olmayacak kadar alıştırıldı. Şimdi şoförler +65’den nefret ediyor + 65 şoförlerden! Özel hat sahipleri hiçbir ücret almadan araçlarında +65 yaş üstü yolcu..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!