Müşteri zihni okumak

Müşteri zihni okumak

Müşterilerde  Zihin Okumak Erdem Karagöz Müşterileriniz alış veriş yaparken, satın alma kararları alırken zihinlerini okuyabilseydiniz ne olurdu? Paranormal yeteneklerin üst sınırlarını zorlamıyorsanız elbette zihin okuyamazsınız! Telepati, psikokinezi gibi psişik fenomenlere sahip olmadığınız için üzülmeyin. Çünkü..

İlk Konuşan Kaybeder mi?

İlk Konuşan Kaybeder mi?

İlk konuşan kaybeder mi? Erdem Karagöz Dünyanın en iyi satış guruları, satış eğitmenlerinin yaklaşık 30 yıldır tüm satıcılara ezberlettiği bir kavramı sizlerle paylaşmak istedim. B2B satış kapama sürecinde tüm soruları cevapladıktan sonra teklifi yapın ve susun! İlk konuşan kaybeder, sessizlik baskı oluşturur ve satıcıl..

Gelişen Ofisler

Gelişen Ofisler

Gelişen Ofisler Erdem Karagöz Müşteri adaylarınızı, misafirlerinizi B2B görüşmeler için ofisinize getirebiliyorsanız sadece zaman kazanmasınız! Ayrıca müşteri adaylarınızın ne kadar ciddi alıcı potansiyeline sahip olduğunu da görürsünüz. Çünkü satın almaya kararlı ve istekli olmadan kimse emek, zaman harcamaz. Üstelik ofisinizi..

Eğitim Şart mı?

Eğitim Şart mı?

Eğitim Şart mı? Erdem Karagöz Şirketinizde yıllardır satış yapıyorsunuz. Sektör deneyimine sahipsiniz, rakipleri, piyasayı ürünleri biliyorsunuz.  Satış eğitimlerine neden para vermelisiniz? Hiç düşündünüz mü ülkenin en önemli 500 firması neden yıllık 48 adam/ saat üzerinde eğitim aldırıyor? Satış eğitimi davranışları deği..

Gayrimenkul Satışında Güçlü Sorular

Gayrimenkul Satışında Güçlü Sorular

Gayrimenkul satışında güçlü sorular Erdem Karagöz Broker, gayrimenkul danışmanı ve proje danışmanları bir satış görüşmesinde 30 dakika içinde 14-15 soru ve aldıkları cevaplara göre hızla alt sorular sorarak satışı yönetirler. Unutmayın soruları soran kazanır! Satıcı kısa süre içinde ne kadar güçlü sorular sorar ne kadar bilgi topl..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!