Bitcoin ve Satış

Bitcoin ve Satış Erdem Karagöz Bitcoin 9 yaşında ve Türkiye’de çok kişi yeni tanışıyor. Bugün bitcoin madenciliği ile milyon dolar kazanan çok sayıda insan bulunmaktadır. Yatırım amaçlı bitcoin almak isterseniz havale yapabilir, kredi kartınız ile alabilirsiniz. Türkiye’de paribu gibi çok sayıda şirket ile işlem yap..

Müşteri zihni okumak

Müşterilerde  Zihin Okumak Erdem Karagöz Müşterileriniz alış veriş yaparken, satın alma kararları alırken zihinlerini okuyabilseydiniz ne olurdu? Paranormal yeteneklerin üst sınırlarını zorlamıyorsanız elbette zihin okuyamazsınız! Telepati, psikokinezi gibi psişik fenomenlere sahip olmadığınız için üzülmeyin. Çünkü sizden normal..

İlk Konuşan Kaybeder mi?

İlk konuşan kaybeder mi? Erdem Karagöz Dünyanın en iyi satış guruları, satış eğitmenlerinin yaklaşık 30 yıldır tüm satıcılara ezberlettiği bir kavramı sizlerle paylaşmak istedim. B2B satış kapama sürecinde tüm soruları cevapladıktan sonra teklifi yapın ve susun! İlk konuşan kaybeder, sessizlik baskı oluşturur ve satıcıl..

Gelişen Ofisler

Gelişen Ofisler Erdem Karagöz Müşteri adaylarınızı, misafirlerinizi B2B görüşmeler için ofisinize getirebiliyorsanız sadece zaman kazanmasınız! Ayrıca müşteri adaylarınızın ne kadar ciddi alıcı potansiyeline sahip olduğunu da görürsünüz. Çünkü satın almaya kararlı ve istekli olmadan kimse emek, zaman harcamaz. Üstelik ofisinizi..

Eğitim Şart mı?

Eğitim Şart mı? Erdem Karagöz Şirketinizde yıllardır satış yapıyorsunuz. Sektör deneyimine sahipsiniz, rakipleri, piyasayı ürünleri biliyorsunuz.  Satış eğitimlerine neden para vermelisiniz? Hiç düşündünüz mü ülkenin en önemli 500 firması neden yıllık 48 adam/ saat üzerinde eğitim aldırıyor? Satış eğitimi davranışları deği..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!