Gelişen Ofisler

Gelişen Ofisler Erdem Karagöz Müşteri adaylarınızı, misafirlerinizi B2B görüşmeler için ofisinize getirebiliyorsanız sadece zaman kazanmasınız! Ayrıca müşteri adaylarınızın ne kadar ciddi alıcı potansiyeline sahip olduğunu da görürsünüz. Çünkü satın almaya kararlı ve istekli olmadan kimse emek, zaman harcamaz. Üstelik ofisinizi..

Eğitim Şart mı?

Eğitim Şart mı? Erdem Karagöz Şirketinizde yıllardır satış yapıyorsunuz. Sektör deneyimine sahipsiniz, rakipleri, piyasayı ürünleri biliyorsunuz.  Satış eğitimlerine neden para vermelisiniz? Hiç düşündünüz mü ülkenin en önemli 500 firması neden yıllık 48 adam/ saat üzerinde eğitim aldırıyor? Satış eğitimi davranışları deği..

Gayrimenkul Satışında Güçlü Sorular

Gayrimenkul satışında güçlü sorular Erdem Karagöz Broker, gayrimenkul danışmanı ve proje danışmanları bir satış görüşmesinde 30 dakika içinde 14-15 soru ve aldıkları cevaplara göre hızla alt sorular sorarak satışı yönetirler. Unutmayın soruları soran kazanır! Satıcı kısa süre içinde ne kadar güçlü sorular sorar ne kadar bilgi toplarsa o kad..

Satış Kitapları Önerileri

SATIŞLA İLGİLİ OKUMA LİSTESİ Bu kitaplar Satış Guruları tarafından satış profesyonellerine önerilen yerli ve yabancı kaynaklardır. Yerli Kaynaklar Ada, Özlem, Satışta Küçük Sırlarla Büyük Başarı, Epsilon Yayınları, İstanbul, 2016 Altekin, Serap – Yaşaroğulları Selman, İdealist, Ceres Yayınları, İsta..

Makine Satışı Nasıl Yapılır?

Makine Satışı Nasıl Yapılır? Erdem Karagöz Yerli üretici firmasınız ya da yurtdışından ithalat yapıyorsunuz elinizdeki makineyi en kısa sürede nasıl satarsınız? Öncelikle ürününüze gerçekten ihtiyacı olabilecek tüm firmaların istihbaratını çok iyi yapmalısınız? Potansiyel müşterilerim kimler? Bunlara en kısa hangi yoldan ulaşabilirim ve ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!