Sunumlarda Hikâye Anlatıcılığı

Sunumlarda Hikâye Anlatıcılığı Hikaye anlatıcılığı kurumsal eğitim verenler için çok önemlidir. Sunumlarda hikâye anlatma derinliğiniz ne kadar yüksekse iz bırakma olasılığınız o kadar iyidir. Hikâyelerin hipnotik bir dili vardır, buzları kırar ve çatışmaları önler. İlgiyi artırmak ve kitlenizi sürekli oyunda tutmak için hikâye anla..

Sadece Heyecanlandırın

Sadece Heyecanlandırın! Erdem Karagöz Satış alanında insanları ikna etmek istiyorsanız tavsiyede bulunmayın, öğüt vermeyin, kıyaslamayan akıl hiç vermeyin! Sadece heyecanlandırın, yani büyük resmi müşterinize çizdirin. Kararı kendinin almasını sağlayın. Nefes alışını değiştirin keşfetmesini sağlayın. Ne yapılması gerektiğini bi..

Kurumsal Akademi

Kurumsal Akademi Erdem Karagöz Şirketler kurumsal akademi kurma yolunda oldukça istekli. Üstelik bu hızla Anadolu’ya yayılıyor. Şirketler bilginin gerçek güç olduğunun farkında, “yetenekleri seçmek” kadar “geliştirmenin “ gerektiğinin de farkındalar. Türkiye’nin en büyük şirketleri ve değerleri Türk ..

Psikolojik Satış İknası

Psikolojik Satış İknası Alıntıdır İnsanları  İkna edebilme yeteneği özellikle satış işiyle uğraşanların yıllar boyu ilgilendiği ve çözmek için geniş çalışmalar yaptığı bir konu olmuştur. İkna Etmenin doğasında bir insanla anlaşabilmek ve onun istekleri çerçevesinde bir ortaklık yaratabilmek yatar. İyi satıcılar ..

AŞK SATIŞ

AŞK SATIŞ Erdem KARAGÖZ Aşkta ve satışta gurur yoktur.  Aşkla satış arasında mükemmel bağlantı vardır. Âşıksan ilgi göstereceksin sonsuza kadar dinleyecek sabrın enerjin olacak. Sohbetinden keyif alacaksın en aptalca cümleleri bile dinlerken gözlerinin içi parlayacak. Sevgilinin yanında olmak için heyecan duyacaksın. ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!