Anahtarınız

Erdem Karagöz tarafından hazırlanan Gayrimenkul Eğitim yazısı ANAHTARINIZ! Türk İşi İkna kitabı yazarı, gayrimenkul firmalarında eğitimler veren Erdem Karagöz’den gayrimenkul profesyonellerine sıra dışı ikna taktikleri! Müşteri gayrimenkul satın alma kararını harekete geçmeden ortalama 6 ay önceden almakta ve sosyal medya..

Yalan Söyleyin!

Yalan Söyleyin! Erdem Karagöz İnsan ne düşünüyorsa odur! James Allen 48 yıllık hayatında 20 kitap yazdı. Bunların içinde kişisel gelişim klasiği “Düşüncenin Gücü” kitabının ön kapak sözüdür insan ne düşünüyorsa odur! Zihnimizdeki düşünceler şimdiyi, geleceği ve hatta geçmişimizi şekillendirir. Evet, geçmişimizde yaşa..

Konut Proje Satışı

Konut Projesi Satışı Erdem Karagöz Milyon dolarlık bir yatırım yapıyorsunuz Türkiye’nin en büyük gazetelerine tam sayfa ilanlar veriyor sosyal medyada her mecrada her saniye var olmaya çalışıyorsunuz! Harika oyun şimdi başlıyor! Sizin çok iyi proje üretmeniz satış için 10 yıl önce yeterliydi şimdi değil! Neden mi? ..

Algılanan Değer

ALGILANAN DEĞER Erdem KARAGÖZ Algılanan değer ürün veya hizmetin tüketicinin zihninde sahip olduğu değerdir. Biz her Apple aldığınızda farkında olmadan Steve Jobs’un hikâyesine fazladan para öderiz!  Gerçek üretim maliyetini bilmeyiz ancak algıladığımız değeri ödemeye her zaman hazırız.  Algılanan değer kabul gördükçe etkile..

Kurumsal Eğitimlerimiz

                     Kurumsal Eğitimlerimiz; EFK Eğitim Danışmanlık firması ve Erdem Karagöz Akademi olarak bu güne kadar 100 şirket STK ve 60 kadar üniversitede eğitimler vermekteyiz. Kurumsal eğitim ve saha çalışmalarımızı 12 yıldır sürdürmekteyiz. Şirketimiz Manisa merkezde..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!