Yeni Müşteri Bulmak

Erdem Karagöz'ün Satış İknası kitabından alıntı.... Müşteri kırılgandır yıllardır çalıştığı ve konfor alanındaki bir şirket ile anlık ilişkisi sonlanabilir o zaman en yakınındaki satıcı ve firmayı tercih edecektir. Satıcıların en sevmediği cümledir “siz hiç aklımıza gelmediniz” Akıllarına gelebilmek için iletişim sürmelidir. ..

Kendini İkna Etmek

KENDİNİZİ İKNA EDİN! Erdem Karagöz Bilgi Beceri Tavır Satış bu üç yetinin kullanması ile şekilleniyor.  10-15 günlük oryantasyon eğitimleri ile satıcılara ürün, rakipler, piyasa, pazar bilgisi verebilirsiniz. Bu alanda satıcının öğrenme şekline bağlı olarak herkesi geliştirebilirsiniz. Satıcının yeteneği ve farklılığı bilgi ..

Aranan Kişi Siz misiniz?

Aranan Kişi siz misiniz? Aranan kişi siz misiniz? Şirketinizin ürün ve hizmetlerini paraya çevirecek, ülkesine değer katacak, yeni insanlara istihdam sağlayacak ve kazanan kazandıracak kişi siz misiniz? Siz kabul gören, yetkinlikleri olan kişi misiniz?  Bizim sorunumuzu ………………&hellip..

Sosyal Medyada Olmak

Sosyal Medyada olmak Erdem Karagöz Sosyal medyada iyi yer alan bir şirket veya organizasyonunuz varsa dünyanın her noktasında varsınız demektir. Sizin sosyal medyada anlaşılır olmanız için neler yapmanız gerekir? Öncelikle yazdıklarınız başkalarının sorunlarına çözüm üretmeli, bilgi kirliliği oluşturmadan ifade edilebilmelidir. Twitter ma..

Köpekbalıkları ile yaşamak

KÖPEKBALIKLARI İLE YAŞAMAK! Erdem KARAGÖZ Başlığı okuyunca Florya’da 100 dönüm üzerine kurulan iki katlı Karadeniz’den Pasifik Okyanusuna kadar 16 ayrı tema ve yağmur ormanlarının bulunduğu binlerce canlı deniz türü ile 500 çalışanı olan İstanbul Akvaryumunun her şehre yapılacağı aklınıza gelmesin. Şimdi ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!