Teknoparklarda salıncak var mı?

TEKNOPARK’TA SALINCAK VAR MI? Erdem Karagöz               Üzgünüm dostlar konuya direk gireceğim. Faul yapmış olabilirim. ISO 500 firmalarının tamamının satışı bir Apple cirosu kadar değil malesef.  Katma değer üretemiyor ve iyi satamıyoruz. Ar-Ge yatırımları komik ISO 500 firmaların Ar-Ge ..

Satışta Güven

SATIŞTA GÜVEN Erdem Karagöz             Satışın % 40’lık bölümü güvendir. Bugün ürün ve hizmetlere ulaşmak ve bilgi almak çok kolaydır. Sosyal medyada ürün, şirket ve satıcılar hakkında bilgiye ulaşılabilir, yorumlar takip edilebilir. Kıyaslama yapılabilir tüm şikâyetlere ul..

İşte Utanmak

İŞTE UTANMAK Erdem KARAGÖZ İş dünyasında utanmak gelişmenin önündeki en büyük engeldir.  İlkel benlik İD eleştiri kabul etmeyen doyumsuz bir hayvan gibidir. Dünyanın merkezinde sadece kendi olduğunu düşünür. Asla eleştirilmeyi kabul etmez. Onsuz bir Dünya olamayacağını düşünür. İşte o nedenle utanmak ilken benliğin en büyük tuzağıdır..

Yeni Müşteri Bulmak

Erdem Karagöz'ün Satış İknası kitabından alıntı.... Müşteri kırılgandır yıllardır çalıştığı ve konfor alanındaki bir şirket ile anlık ilişkisi sonlanabilir o zaman en yakınındaki satıcı ve firmayı tercih edecektir. Satıcıların en sevmediği cümledir “siz hiç aklımıza gelmediniz” Akıllarına gelebilmek için iletişim sürmelidir. ..

Kendini İkna Etmek

KENDİNİZİ İKNA EDİN! Erdem Karagöz Bilgi Beceri Tavır Satış bu üç yetinin kullanması ile şekilleniyor.  10-15 günlük oryantasyon eğitimleri ile satıcılara ürün, rakipler, piyasa, pazar bilgisi verebilirsiniz. Bu alanda satıcının öğrenme şekline bağlı olarak herkesi geliştirebilirsiniz. Satıcının yeteneği ve farklılığı bilgi ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!