Eski Müşterilerinizi çalıştırın

Eski Müşterilerinizi Çalıştırın Erdem Karagöz Yeni müşteri kazanmanın en basit yolu sağlam eski müşterileri çalıştırmaktır. Eski müşteriyi çalıştırmadan önce onu elde tutmanın yollarını bilmeliyiz. Eski müşteriyi elde tutmanın maliyeti yeni müşteri bulmaya göre çok daha ucuzdur. O nedenle satın alma alışkanlıklarını bildiğiniz..

Satışa Hazırlık

SATIŞA HAZIRLIK Yıllık kazançları yüksek ve iyi ciro sağlayan satıcıların ortak özelliği satışa çok iyi hazırlık yapmalarıdır.  İyi hazırlık sadece ürün, piyasa, pazar, rakiplerin bilgilerine sahip olmak demek değildir. Müşterinin ihtiyacını, alışkanlıklarını, ödeme şeklini, geçmiş satın almalarını, referanslarını etkileyen tüm faktörleri b..

Satış Sokak Oyunudur

SATIŞ SOKAK OYUNUDUR! Teori asla pratiğe uymaz. Satış sokak oyunudur. Sokağa çıkın ve üçlük atmaya başlayın! Okullarda, eğitimlerde öğrendikleriniz size bilgi kazandırır. Siz gözlem yeteneğiniz, başkalarından öğrenme yetiniz, bakış açınız ile deneyim kazanabilirsiniz. Oysa sizi tüm satıcıların en iyi %2 hatta binde ikilik düzeye taşıyacak ol..

İkna Zaafları

İKNA ZAAFLARI İkna devamlılığı az olması, konsantrasyon eksiği, özgüven eksikliği, hafıza eksikliği, yetersiz hazırlık, çabuk sinirlenme, gereksiz tavsiyeler, yanlış örnekler, empati eksiği, heyecan transferi yetersizliği,  % 100 odaklanmama, güçlü soru soramamak, büyük resmi birlikte oluşturamamak,hatalardan yeterince d..

Kadınları Anlamak

                    Kadınları Anlamak Erdem Karagöz Türk İşi ikna kitabının 192. sayfasında kadınları anlamak diye bir bölüm var. Ancak sayfa tamamen boş! Yazar henüz kadınları anlamış değil! Bilginin sık güncellenmesi gerekiyor. Kadınların işletim sistemi gerçekten erkeklerden..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!