Neden Sorusu

Sevgili Dostlar; bu yazıyı okurken hayatınızda mükemmel bir davranış değişikliği başlatacağınızı söylemek istiyorum. Haydi bugünden itibaren kendinize bir iyilik yapın ve hayatınızdan NEDEN sorusunu çıkartın. Bugüne kadar Neden sorusu sorulduğunda ne kadar çok mazeret ürettiğinizi ve kendinizi rahatlatacak hikaye yazdığınızı bir düşünün. Ne..

Konfor Alanı

Bayanlar kuaförlerini, erkekler yemek yedikleri restaruantlarını  kolay değiştiremezler. Çünkü kişisel güvenlik alanlarında risk almaz ve güvende oldukları yerden hareket etmek  istemezler. Oysa yaşamın bir gerçeği vardır. Konfor alanınızda kendinizi net ve güvende hissedebilirsiniz. Ancak konfor  alanı sınırlarınız içindekalarak ken..

İkna İnce İştir

Birini ikna etmenin ilk yolunun kendini ikna etmek olduğunu cezaevinde öğrendim. 1500 kişiye yaptığım koçluk ve eğitimler sonunda suç işleyenlerin kendilerini suçlu olmadıklarına, bunun yapılması gerektiğine inandıklarını gözlerinden okudum. Bu bir bilinçaltı ikna çalışmasıydı. Depo o kadar haklılık ve sosyal kanıt içeren veri ile dolduruyor ki bu ..

Erkekler Nasıl Konuşturulur?

Erkekler Nasıl Konuşturulur?

Erkekler Nasıl Konuşturulur ? Var mısınız eve geldiğinde ağzından kelime alamadığınız eşinizi, sevgilinizi sizinle sohbet eder hale getirmeye! Taktikler aramızda kalsın kimseye söylemeyin! Biraz erkek kadın arasındaki farklardan başlayalım. Öncelikle bir kadın günde 24.000 kelime, erkek 12.000 kelime konuşur. Kadın duygu odaklıdır paylaşmak..

Patronu Yönetmek

Patronu yönetmek çok tehlikeli ve patron için sıra dışı bir başlık. Şimdi patrona gitseniz bir eğitim var adam başı 1000 dolar biz şirketten beş arkadaş bu eğitime gitmek istiyoruz derseniz ne ile karşılaşırsınız? Oysa iş yaşamınızda müşterileri, ekibi yönetmek kadar önemlidir patronu yönetmek. Kariyeriniz kadar şirketteki kaderinizi de etkiler. Ne..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!