Sağlık Turizminde Takım Liderinin Günlük İş Planı

Sağlık Turizminde Takım Liderinin Günlük İş Planı Erdem Karagöz Turnoverin çok yüksek olduğu çağrı merkezlerinde ve özellikle sağlık turizminde takım liderleri çok kritik kişilerdir. Türk gibi hızlı düşünebilmeli, Alman gibi disiplinli olmalı, İngiliz gibi sürdürebilir iş planı hazırlamalı, Fransız gibi işini coşkulu yapmalıdır. İş..

Takım Liderleri Yol Haritası

İşte satış takım liderleri için temel gelişim alanlarını özetleyen bir yol haritası: Satış Temelleri: Arama, müşteri adaylarını belirleme, sunma, itirazları ele alma ve anlaşmaları kapatma dahil olmak üzere satış sürecini anlayın. Değer önerilerini etkili bir şekilde iletmek için güçlü ürün bilgisi geliştirin. Etkili müzakere..

Sağlık turizminde takım liderleri

  Sağlık Turizminde Satış Takım Lideri Faktörü Erdem Karagöz Vizyon ve Hedefleri Tanımlayın: Ekibin vizyonunu ve hedeflerini, daha geniş organizasyonel hedeflerle uyumlu bir şekilde açıkça ifade edin. Çünkü çağrı merkezi çalışanları sadece bireysel kazançlarına odaklanacaktır. Detaylarla ilgilenmek istemezler fokus..

Satıcıda Sokak Zekası

Satıcıda Sokak Zekâsı Erdem Karagöz Sokak zekâsı kavramı için neler söylenebilir ve neler söylendi? Onlar, "içgüdülerine dayanarak zor bir karar vermeye istekli ve bunu yapabilen kişilerdir" (Jason Huang), "Değişen koşullara daha fazla uyum sağlayabilen kişilerdir çünkü bu değişikliklerin sonuçları hakkında daha net..

İndirimleri Satışa Çevirmek

İndirimi Satış Taktiğine Çevirmek. Erdem Karagöz İndirim yaşam boyu müşteri değerinizi %30’dan fazla azaltabilir. Yani müşteri sizden indirim istediğinde ya kaçarsa korkusu ile hareket ederseniz hem müşteri hem de para kaybederseniz. O nedenle eğitim şart! Müşteri doğal olarak indirim almak için süreci uzatacaktır. Bu ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!