Mühendisler Nasıl İkna Eder?

Mühendisler Nasıl İkna Etmeli? Erdem Karagöz Mühendis olmak istedi ve mühendis olduysanız bunda analitik düşünce kodlarınız, hayatı sürdürülebilir bir sebep sonuç ilişkisi içinde görmeniz ve buna odaklanmanız yer almaktadır. Sizin için ana hedef tüm kaynakları insanlık yararına pratik ve ekonomik kullanmaktır. Ölçülemeyen hayaller, gerçekç..

Tele Satış Nasıl Yapılır?

TELE SATIŞ Erdem Karagöz Çağrı merkezleri nasıl satış yapmalıdır? Çağrı merkezlerinin turnover oranları her zaman çok yüksektir. Sadakatın az olduğu bu agresif pazara her gün yeni oyuncular katılmaktadır. Zaman baskılı satışta yeterince yetkinliğe sahip olmayan call canter çalışanı eğitilmezse aynı hataları tekrarlayacaktır. Tele satış..

Telefonda Randevu Alma

TELEFONDA RANDEVU ALMA Erdem Karagöz Satışlarının en az % 30 artması randevu alma kalitenize bağlı! Ayakta durun, gülümseyin- Zihninizi başka şeyle meşgul etmeyin Tamamen müşteriye odaklanın- Esnek olun- Doğru kişiye ulaşın. Neden randevu vermeliyim sorusuna hazırlıklı olun. Çünkü sizde diğer çalıştığımız ofisler ve uzmanlar gibi satışla..

İçsel Disiplin

İÇSEL DİSİPLİN Bir şeyin daha iyi olması adına anlık zevkleri reddetmektir. İçsel disiplin bir eylemi yetenek ve yetkinliğiniz artana kadar defalarca yapma zorunluluğuna katlanma gücüdür. Duygular yerine düşüncülerle hareket etmeyi öğrenmektir. Yapmaya karar verirsiniz ve gerçekleşene kadar devam edersiniz. Bir üst seviyeye çıkabilmek için ön..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!