Kurumsal Dil

Kurumsal Dil

KURUMSAL DİL Neden bir kurumsal dilimiz olmalıdır? Nedir bu kurumsal dil? Öncelikle şirketlerde ekipler farklı coğrafyalardan, farklı kültürel geçmişlerin izlerinden ve farklı bakış açıları ile oluşturulur.  Bu farklılıklar kontrol edilmediğinde marka kimliği yerine kişilerin günlük algıları şirketin markası olarak algılanır. &l..

Satışın Kutsal Kitabı Notları

Satışın Kutsal Kitabı Notları

                              SATICIYA NOTLAR                      -Jeffrey Gitomer Satışın Kutsal Kitabından alıntıdır- Erdem Karagöz tarafından yorumlanmıştır. Kitabın bir bölümünden satış ekiplerine haz..

Nasıl Daha Pahalı Satarız?

Nasıl Daha Pahalı Satarız?

NASIL  DAHA PAHALI SATARIZ? Erdem Karagöz Satıcılardan hep duyarsınız bizim ürün pahalı kimse bu fiyata almak istemiyor! Böyle düşünen bir satıcı elbette pazarda kendi gözünü korkutacaktır. İnsanların almayacağını düşündüğü  için, doğru müşterilere ulaşmaktan çekinir. Reddedileceğinden korkacağı için satış kapama teklifinde bu..

Finans Yönetimi

; FİNANS YÖNETİMİ Erdem Karagöz Napolyon'un o çok bilinen anekdotu ile başlayayım. Savaşın kaybedildiğini öğrenen İmparator, komutanları toplar ve sorar; "Söyleyin bakalım savaşı neden kaybettik?" Korkudan tir tir titreyen generaller, birkaç nedeni var derler ve saymaya başlarlar; "Bir, barut bitti!" Napolyon, "Tamam gerisini saymana ger..

Gayrimenkul Profesyonellerine

GAYRİMENKUL PROFESYONELLERİNE Erdem Karagöz 1.            Uzmanlığınızı hissettirin! Sosyal medyada yazdıklarınız, hikâyeniz, sizi çapraz satan kişiler, giyiminiz, duruşunuz, göz temasınız, ses tonunuz, aldığınız eğitimler ve en önemlisi işinizden beklentiniz sizi uzmanlaştıracakt..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!