Gayrimenkul Profesyonellerine

GAYRİMENKUL PROFESYONELLERİNE Erdem Karagöz 1.            Uzmanlığınızı hissettirin! Sosyal medyada yazdıklarınız, hikâyeniz, sizi çapraz satan kişiler, giyiminiz, duruşunuz, göz temasınız, ses tonunuz, aldığınız eğitimler ve en önemlisi işinizden beklentiniz sizi uzmanlaştıracakt..

Anatomy of persuasion

Erdem Karagöz Hi, everyone, my name is Erdem Karagöz. I am here for your course named Persuasion Machine. Welcome. You will be transforming into a persuasion machine in an expert level. I am thrilled to have you in this course, to experience this excellent program with me. I have been educating in this field of persuasion..

Başarılı içerik üretimi

Başarılı İçerik Üretimi Erdem Karagöz Başarılı içerik üretimi hedef kitleyi tanımakla başlar. Sürdürülebilir, etkileşimi olan ve  herkesin paylaşacağı niş konulardan oluşması içeriğinizi farklı kılar. Tam olarak buna cevap arıyordum dedirtten benzersiz, ilham veren yazılar sizi alanda marka ve aranan kişi yapar. Bunları ..

Online Beyin Fırtınası

Online Beyin Fırtınası Erdem Karagöz Hep düşünürüm aynı iş kolunda farklı düzeyde insanlar belli sorun, vaka ve anlara odaklanarak sorunları çözse başarı kavramında neler değişirdi? Hepimiz başarılı olmak, becerilerimizi geliştirmek istiyoruz bunu tek başımıza ne kadar yapabiliriz? Online düşünen organizasyonlara başlangıçta ayda ortalama ..

Sekreteri Aşmak!

Sekreteri Aşmak; Dostum eğer gerçekten sekreteri aşamadığını, önünde zihinsel bir kale olduğunu düşünüyorsan bu yazıyı not alarak okumalısınız. Öncelikle sekreterin işi patrona, yöneticisine zaman kazandırmaktır. Gereksiz kişilerden arındırmak ve doğru kişileri de hızla görüştürmek en önemli görevidir. Sekreteri aşamıyorsak henüz kendimizi ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!