Telefonda Randevu Alma

TELEFONDA RANDEVU ALMA Erdem Karagöz Satışlarının en az % 30 artması randevu alma kalitenize bağlı! Ayakta durun, gülümseyin- Zihninizi başka şeyle meşgul etmeyin Tamamen müşteriye odaklanın- Esnek olun- Doğru kişiye ulaşın. Neden randevu vermeliyim sorusuna hazırlıklı olun. Çünkü sizde diğer çalıştığımız ofisler ve uzmanlar gibi satışla..

İçsel Disiplin

İÇSEL DİSİPLİN Bir şeyin daha iyi olması adına anlık zevkleri reddetmektir. İçsel disiplin bir eylemi yetenek ve yetkinliğiniz artana kadar defalarca yapma zorunluluğuna katlanma gücüdür. Duygular yerine düşüncülerle hareket etmeyi öğrenmektir. Yapmaya karar verirsiniz ve gerçekleşene kadar devam edersiniz. Bir üst seviyeye çıkabilmek için ön..

+65 Yaş ve Ulaşım

+65 ve Ulaşım Kültürü Erdem Karagöz 65 yaş üstüne alınan kararla tüm belediye otobüsü ücretsiz oldu.  Yaşlılar özgürce dolaşacak ve mutlu olacaklar!  Bu ülke bedavaya mutlu olmayacak kadar alıştırıldı. Şimdi şoförler +65’den nefret ediyor + 65 şoförlerden! Özel hat sahipleri hiçbir ücret almadan araçlarında +65 yaş üstü yolcu..

Network Marketing Nedir?

NETWORK MARKETİNG NEDİR? Basit olarak klasik tarz ticaret sisteminde, 60 lira maliyetle üretilen bir ürün önümüze 200 lira çıkıyor. Bunun sebebi ise üretici firma toptancı firmaya sattığında fiyat 80 lira, toptancı firma perakendeciye sattığında ürün 130 lira ve perakendeci, mağaza kirası, işçi ücretleri, depolama, reklam gibi operasyonel ma..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!