KOCA VE CORONA

KOCA VE CORONA Corona Virüs hastalığı (Covid-19) konusunda süreci Dünya’da en iyi yürüten üç ülkeden biriyiz. Sağlık bakanı Fahrettin Koca şeffaf iletişim, sürekli bilgilendirme, 2-3 saatlik uykuya rağmen basın mensuplarının sorularını sabırla uzman olarak yanıtlıyor. Bu tür salgınlarda korku düşünmemizi engeller, panik ölümcül hatala..

Mühendisler Nasıl İkna Eder?

Mühendisler Nasıl İkna Etmeli? Erdem Karagöz Mühendis olmak istedi ve mühendis olduysanız bunda analitik düşünce kodlarınız, hayatı sürdürülebilir bir sebep sonuç ilişkisi içinde görmeniz ve buna odaklanmanız yer almaktadır. Sizin için ana hedef tüm kaynakları insanlık yararına pratik ve ekonomik kullanmaktır. Ölçülemeyen hayaller, gerçekç..

Tele Satış Nasıl Yapılır?

TELE SATIŞ Erdem Karagöz Çağrı merkezleri nasıl satış yapmalıdır? Çağrı merkezlerinin turnover oranları her zaman çok yüksektir. Sadakatın az olduğu bu agresif pazara her gün yeni oyuncular katılmaktadır. Zaman baskılı satışta yeterince yetkinliğe sahip olmayan call canter çalışanı eğitilmezse aynı hataları tekrarlayacaktır. Tele satış..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!