Sahip Olmak!

Neden herşeye sahip olmak istiyoruz? Erdem Karagöz Neden herşeye sahip olmak istiyoruz? Gerçekten ihtiyacımız var mı? Tüketim çılgınlığı bizi neden mutlu ediyor? İlkel beynimizi reklamlar, sosyal medya ve çevre nasıl yönetiyor? İnsan neye yoğunlaşırsa onu biriktirme sevdasına düşüyor! Bir çift ayağı olan insanın 70 çift çizme, 100 çift ayakk..

Liderlik

LİDERLİK Liderler sınıf ayrımı yapmazlar. Çünkü her zaman her sınıftan insana ihtiyaçları olduğunu bilirler. Liderler geleceğe odaklıdır. Dün kendilerini acımasızca eleştirenleri bugün ve gelecekte düşman görmezler. Aynı ortak paydada buluşur ve geleceği inşa ederler. Lider sadece organizasyonun güçlenmesine odaklanır. Bu özelliğe sahip vizyonu..

Sendika ve Eğitim

SENDİKA VE EĞİTİM Sendikalar için eğitim geleceğe imza atmak, varlığını sürdürmek toplumsal işlevini yerine getirmektir. Eğitim sürekli gelişim, değişim ve dokunduğunuz insanların yaşam kalitesine sürekli değer katmaktır. Sendika yöneticileri ve temsilcileri yıllarca aynı kişilerden eğitim alarak sadece aynılaşır! Yeni bilgi girişlerine, yeni ..

Kurumsal Eğitimler

                                                   EĞİTİMLERİMİZ İKNA PSİKOLOJİSİ  Eğitimimiz Türklerin ikna algısı, temel öğretim sistemi ve bilinçaltı nasıl çalışır kavramları ve ikna bağlantısını anlatma..

Krizde Kobi Olmak

                               KRİZDE KOBİ OLMAK Erdem Karagöz “Coğrafya kaderdir” demiş İbni Haldun. 2001 krizinden sonraki en sert krizi yaşıyoruz. Üstelik bu krizde bank..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!