SİZE ÖZEL

      EĞİTİM+ KAZANÇ   Değerli eğitmenler, eğitime, değişime inanan dostlar Erdem Karagöz Akademi tarafından verilen satış,ikna, iletişim,liderlik eğitimlerini çevrenizdeki şirketler, kurumlar,Kobiler Ticaret ve Sanayi Odalarına tanıtmak, satışlarında yer almak ister misiniz? Projelerimizin, ..

Çiftlik Bank ve İkna

Çiftlik Bank ve İkna Erdem Karagöz Türk işi ikna kitabı yazımı süresince çok sayıda vaka incelemesi yaptım. Dünya’daki dolandırıcılıkları Türkiye’deki olayları ve bunları yapan insanları inceleme fırsatım oldu. Son açıklanan raka..

Referans Alma Tekniği

Referans Alma Tekniği Erdem Karagöz Satış işinde referans almanın tam karşılığı siz istemeden, sizin olmadığınız ortamda sizinle yaşanan müşteri deneyimlerinin başkaları ile paylaşılmasıdır. Değer kattığınız ve bağ kurduğunuz kişilerin bu heyecanı başkalarına transfer etmesidir. Geçmiş deneyimleri başkalarına aktaran insanlar kadar hızlı e..

Yeniden Çerçeveleme

Çerçeveleme! Erdem Karagöz İnsanlar bilmediklerinden korkar, karar alma süreçlerinde cesaretlendirilmezse ya vazgeçerler ya da geçmişlerden referans alırlar. Düşünmek yerine geçmişte ne yaptıklarına bakarlar ve onu yapmayı tercih ederler. Örneğin daha önce network marketing yapmamışlarsa konfor alanlarında kalmak ve çalışan olmayı,..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!