Fiyat itirazları

Fiyat İtirazları ve eğitim Erdem Karagöz İlkel beyin sadece kendini düşünür! Müşteri fiyatlara itiraz ederek daha ucuza ve daha fazla elde etmek ister. Satıcıda kendini düşünür fiyatlarının rakiplerden pahalı olduğunu ve piyasada çok rakipleri olduğunu ve aslında kendinin başarısız olmadığını düşünür! Birde şirket içinde sürekli ..

Dünyadaki ilk interaktif video gayrimenkul eğitimi

12 Dilde 80 Ülkede Gayrimenkul interaktif Video eğitimi Gayrimenkul Profesyonelleri, Broker ve Danışmanlara özel interaktif eğitim. Ofisiniz ve şirketiniz tarafından anlık ölçülebilir sonuçlar, anında değerlendirme, tamamı Erdem Karagöz tarafından video ile anlatım, sıradışı taktikler. Ödüllü ABD merkezl, gmply Gayrimenkul..

Bitcoin ve Satış

Bitcoin ve Satış Erdem Karagöz Bitcoin 9 yaşında ve Türkiye’de çok kişi yeni tanışıyor. Bugün bitcoin madenciliği ile milyon dolar kazanan çok sayıda insan bulunmaktadır. Yatırım amaçlı bitcoin almak isterseniz havale yapabilir, kredi kartınız ile alabilirsiniz. Türkiye’de paribu gibi çok sayıda şirket ile işlem yap..

Müşteri zihni okumak

Müşterilerde  Zihin Okumak Erdem Karagöz Müşterileriniz alış veriş yaparken, satın alma kararları alırken zihinlerini okuyabilseydiniz ne olurdu? Paranormal yeteneklerin üst sınırlarını zorlamıyorsanız elbette zihin okuyamazsınız! Telepati, psikokinezi gibi psişik fenomenlere sahip olmadığınız için üzülmeyin. Çünkü sizden normal..

İlk Konuşan Kaybeder mi?

İlk konuşan kaybeder mi? Erdem Karagöz Dünyanın en iyi satış guruları, satış eğitmenlerinin yaklaşık 30 yıldır tüm satıcılara ezberlettiği bir kavramı sizlerle paylaşmak istedim. B2B satış kapama sürecinde tüm soruları cevapladıktan sonra teklifi yapın ve susun! İlk konuşan kaybeder, sessizlik baskı oluşturur ve satıcıl..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!