Ekibimize Sizi Bekliyoruz.

Besttem Kozmetik ve Temizlik Projemizde eğitmen olarak çalışmak isterseniz sizi İzmir'deki eğitime bekliyoruz. 

Neden bu eğitime katılmalısınız? 

Kariyer.Nette ilan ilan yayınlamaya baişadığımızda beklediğimizin çok üzerinde başvuru aldık. Yaklaşık 4500 eğitmenin başvurusunu bire bir değerlendirmek Türkiye'nin 20  kadar ilinde görüşme planlamak ve Eylül 15-16'da eğitimcilerimizin eğitime başlaması oldukça zorlu bir süreçti. O nedenle 4 şehirde ücretli eğitim açtık. Gerçekten eğitim alanında çalışmak ve eğitmen olmak isteyenleri ayırt edebilmek için yüz yüze gelmeyi tercih ettik. Otellerde cafe break, öğle yemeği ve eğitmen maliyetleri göz önüne alınınca belirli bir ücret ödeyerek katılıma açtık. Bu eğitimler Erdem Karagöz Akademi çalışma tarzı, verilecek eğitim içerik ve formatını içermektedir. Katılımcılar kısa sunumlar yaparak ekibimize katılma şansı elde edecektir.

Ben Öğretmen/Eğitmenim Neden Bu eğitime katılmalıyım?

Formasyon eğitimleri almış olmak elbette büyük avantaj bununla birlikte yetişkin eğitimi ve iş dünyasındaki profesyoneller ile yapılan eğitimler oldukça farklıdır. Yetişkinler olaylara kendi paradigmaları ile bakar ve öğrenmeye, odaklanmaya ve dinlemeye çocuklar kadar istekli değildir. Kısa sürede etkileşim kurulmazsa ve gerektiği kadar oyunda tutulmazsa eğitimler oldukça zorlayıcı olur. Eğitmenin kendini ve eğitimi satması için yeniliğe ve yeni bilgiye ihtiyaç vardır. Teknoloji çok iyi kullanılmalıdır. Biz eğitimlerde Udemy, Youtube eğitimleri, sanal eğitimler ve eğitim teknolojileri konusunda paylaşımlarda bulunuyoruz.

2 Günde Eğitimcinin Eğitimi olur mu?

Elbette olmaz! Zaten eğitim sektöründe iseniz diplomanızı unutun. Yani bir öğretmen, eğitmen yetişkinler için öğretmez, anlatmaz! Kolaylaştırır, ilham verir ve başarmasına eşlik eder. Bunu 2 gün, 2 yıl, 20 yılda olsa hergün yeni yollarını aramayı aşkla sürdüreceğiz. 2 Günlük eğitim tanışma, oryantasyon ve potansiyeli keşfetme sürecidir. Alandaki eğitmenler yıl boyunca mentörlük yapacak ve değişimi arzulayanların hayatını kolaylaştıracaktır.  Bitmeyen bir yolculuğa çıkıyoruz. Yetişkin eğitimi, projeli işlerin alınması, markanın algısının oluşturulması, bağ kurmak, işbirliği geliştirmek için karmaşık bir sürecin deneyimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Erdem Karagöz Akademi eğitmenlerinin eğitimleri ortalama günlük 1500 TL'ye satılmaktadır. Erdem Karagöz tarafından verilen eğitimler set eğitim ve modüller olup 2 günlüğü 5900 TL'ye satılmaktadır. Erdem Karagöz'ün partneri Kevin Hogan 4 saatlik eğitimi 25.000 Dolar, tam günlük eğitimi 30.000 dolar + 2 kişilik uçuş, konaklama karşılığı satılmaktadır. Sektörde markasını oluşturan zşrvelerde konuşan yıllık ortalama 200 gün satan uzman eğitimler 1700-4500 TL arasında günlük kaşe fiyatı belirlemişlerdir. Bunun  dışında belli grup eğitmen 5000-12000 fiyat aralaığında yılda 50-80 gün eğitim vermeyi tercih etmektedir.

Neden Erdem Karagöz Akademi'yi tercih edelim?

Çünkü biz son 8 yıldır yoğun projeler yapmaktayız. Türk Telekom ile 5300 Mey personelinin 6 yıldır 28 bölgede proje bazlı eğitimlerini yapmaktayız. Zingat ile 30.000 gayrimenkul danışmanına eğitim vermekteyiz. Besttem Akademi ile 150.000 kişiye ve Besttem Kozmetik 6000 lider ve üyesine eğitimler yapmaktayız. Adaptesk Projesi ile 7 milyon euroluk projede yer alarak 180 günde 180 eğitim tamamladık. Çok sayıda belediye, Ticaret Odası ve şitrket ile set eğitimler ve projeler yapmaktayız. Bu projelerde heyecan ve tutkusu olan gençlere her zaman şans vermeye istekliyiz. Ayrıca online eğitimler, satışı biletix tarafından yapılan açık eğitimler ve diğer projelerimizde devam etmektedir.

Eğitime katılırsam garanti eğitmeniniz olacak mıyım?

Hayır! Çünkü bu eğitimler aslında bizim 2 tam günlük seçmemiz olacak. Yani 2 tam günlük iş görüşmesi ya da kendinizi satma şansı olarak düşünebilirsiniz. 

Seçilemezsem verdiğim para ne olacak?

Seçilemezseniz paranız eğitim sonunda kesintisiz iade edilecek. Seçilirseniz Besttem projesindeki eğitmen adaylarının aldığı günlük eğitim ücreti 300 TL'den en az 3 eğitim garantisi ile ödediğiniz ücreti geri kazanacaksınız. Yetkinliklerini uygun gördüğümüz eğitmenlerimiz ayda ortalama 10 eğitim verecekler. Proje anlaşmamız 2023 sonuna kadardır.

5 Eğitmen seçilmiştir projede görev alacak 15 eğitmen bu eğitimlerde belirlenecektir.

Dileyen bu eğitimlere katılabilir dileyen başka şirketlerde arayışını sürdürür. Özellikle piyasada şirketlerde 7000 kadar uzman eğitmenin bulunduğu göz önüne alındığında deneyimsiz eğitmenlerin sahada yer bulma, kaşa ücretini artırması ve sürekli profesyonel bir organizasyonda yer bulması maalesef oldukça zordur.

Şimdi dilerseniz bu eğitimi hemen satın alabilirsiniz. Dilerseniz şansınızı başka koşullarda deneyebilirsiniz. Karar elbette sizin. 

Sorularınız için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. 0532 276 40 91

Eğitim detayları ve satış linki aşağıdadır. 5 Ağustos günü otele net sayı verileceği için son satış 05. Ağustos 2018 saat 17.00'ye kadar yapılacaktır.

EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ İZMİR  10-11 Ağustos 2018 Kaya Prestige Hotel Çankaya İzmir

"Sizi yeni bir iş modeline davet ediyoruz Şirketlerde ve kurumlarda eğitmenlik yapmak, Udemy, Youtube ve online eğitimler vermek, gelişen teknolojilere uyum sağlamak isterseniz 2 günlük workshop sizi bekliyor. Atölye çalışması tamamen uygulamalıdır. 
Katılımcılara koçluk geri bildirimi yazılı olarak verilecektir. Ayrıca 1 yıllık mentörlük desteği sağlanacaktır."
Sunumlarda kendini aşmak
Ted konuşmaları neden izleniyor
Bir eğitmenlik ilk 5 yıllık serüveni
 


Atölye çalışması tamamen uygulamalıdır. Katılımcılara koçluk geri bildirimi yazılı olarak verilecektir. Ayrıca 1 yıllık mentörlük desteği sağlanacaktır.

Erdem KARAGÖZ 

Türk İşi İkna kitabı yazarı, Satış Guruları Platformu kurucularından, Satış Zirvesi konuşmacısı, Kevin Hogan Türkiye Partneri. 

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!