Eğitimler

Eğitimler

                                                   EĞİTİMLERİMİZ İKNA PSİKOLOJİSİ  Eğitimimiz Türklerin ikna algısı, temel öğretim sistemi ve bilinçaltı nasıl çalışır kavramları ve ikna bağlantısını anlatma..

Krizde Kobi Olmak

Krizde Kobi Olmak

                               KRİZDE KOBİ OLMAK Erdem Karagöz “Coğrafya kaderdir” demiş İbni Haldun. 2001 krizinden sonraki en sert krizi yaşıyoruz. Üstelik bu krizde bankal..

Neden Biz Bursa

Neden Biz Bursa

​ 1 Proje bazlı çalışıyoruz. 2 Yerel, Ulusal ve uluslararası güçlü bağlantılara sahibiz. 3 İlk 500'deki çok sayıda şirket ile çalışma deneyimimiz var. 4 Profesyonel ve uzman bir ekibe sahibiz. 5 Özgün projeler tasarlıyoruz ve sadece markanıza özel uygulamalar geliştiriyoruz. 6 Enerji, gelişim ve prestijinizi önemsiyoru..

Özet

Özet

​       Birlikte bir proje tanıtım toplantısı gerçekleştirdikten sonra projeyi güncelleyeceğiz ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte çalışacağız.  Su tasarrufu üzerine geniş kapsamlı bir eğitim vererek genç nesilde farkındalık yaratacağız ve ileride daha mavi bir Türkiye'de yaşamak için önemli bir adım at..

Su Projesi

Su Projesi

Bazı tahminler, 2025 yılından itibaren 3 milyardan fazla insanın su kıtlığı ile yüz yüze geleceğini göstermektedir. Bir ülkenin su zengini sayılabilmesi için, kişi başına düşen yıllık su miktarı en az 8000 - 10 m3 arasında olmalıdır. Türkiye'de ise kişi başına düşen yıllık su miktarı sadece 1430 m3. Ülkemizde ve dünyada ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!