Patronu Kovdum!

Patronu Kovdum!

Patronu Kovdum! Erdem Karagöz Tam zamanlı bir işte çalışıyorsunuz sabah yataktan fırlayıp işe gitmenin stresi ile ömrünüzü geçiyorsunuz. Patronu seçemiyorsun, müşterini seçemiyorsun, ekibini seçemiyorsun. Nefes aldığın dakikaları kolay değişmeyen bir ücretle satıyorsun. Biliyorsun hayatın bir rutinle geçiyor, tatillerini eşinle den..

Beklenti İletişimi

Beklenti İletişimi

Beklenti İletişimi Erdem Karagöz Satış beklentilerin karşılanmasıdır. Müşteri özel ve değerli olduğunu hissetmek ister. Sanıldığı gibi sadece fiyatta takılı kalmaz. Takdir edilmek, onaylanmak, son teslim tarihlerinin öne çekilmesi, vaat edilmeyen sürprizler, tahsilat tarihlerinin uzatması ve kişiye özel kalite müşteri için önemlid..

Prensipli Pazarlık

Prensipli Pazarlık

Prensipli Pazarlık Erdem Karagöz Satıcıların ilk öğrenmesi gereken konulardan birisi de“ prensipli pazarlık” olmalıdır. Müşteri pazarlık süreci içinde dürüstlük ve kaliteden asla taviz verilmeyeceğini hissetmelidir. Karşılıklı fayda ve tüm tarafların çıkarına iletişim içinde olduğunun farkına varmalıdır. Satıcının asla ..

Network Marketing

Network Marketing

Network marketing doğru kişiyi seçmek! Erdem Karagöz Ekip kuran liderler nasıl seçim yapmalıdır? Network marketing alanında kim başarılı olur? Öncelikle doğru seçim yapmalıdır! Vazgeçenler asla kendilerini suçlamayacak sistemi ve lideri suçlayacaktır. Yanlış bir kişi 25 kişilik bir grubun enerjisini alabilir. Ekibinizin imajını..

Fiyat itirazları

Fiyat İtirazları ve eğitim Erdem Karagöz İlkel beyin sadece kendini düşünür! Müşteri fiyatlara itiraz ederek daha ucuza ve daha fazla elde etmek ister. Satıcıda kendini düşünür fiyatlarının rakiplerden pahalı olduğunu ve piyasada çok rakipleri olduğunu ve aslında kendinin başarısız olmadığını düşünür! Birde şirket içinde sürekli ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!