Referans Alma Tekniği

Referans Alma Tekniği

Referans Alma Tekniği Erdem Karagöz Satış işinde referans almanın tam karşılığı siz istemeden, sizin olmadığınız ortamda sizinle yaşanan müşteri deneyimlerinin başkaları ile paylaşılmasıdır. Değer kattığınız ve bağ kurduğunuz kişilerin bu heyecanı başkalarına transfer etmesidir. Geçmiş deneyimleri başkalarına aktaran insanlar kadar..

Yeniden Çerçeveleme

Yeniden Çerçeveleme

Çerçeveleme! Erdem Karagöz İnsanlar bilmediklerinden korkar, karar alma süreçlerinde cesaretlendirilmezse ya vazgeçerler ya da geçmişlerden referans alırlar. Düşünmek yerine geçmişte ne yaptıklarına bakarlar ve onu yapmayı tercih ederler. Örneğin daha önce network marketing yapmamışlarsa konfor alanlarında kalmak ve çalışan olmayı,..

İş Arıyorum!

İş Arıyorum!

İş Arıyorum! Erdem Karagöz Hemen hemen her gün linkedin, facebook ve diğer sosyal medya ağları üzerinden iş arıyorum lütfen yardımcı olun mesajları alıyorum. Ülkemizde Kariyer.Net başta olmak üzere en sık ziyaret edilen siteler kariyer siteleri. İstanbul başta olmak üzere birçok ilde son 4 yılda üniversite mezunu olmuş gençleri..

Patronu Kovdum!

Patronu Kovdum!

Patronu Kovdum! Erdem Karagöz Tam zamanlı bir işte çalışıyorsunuz sabah yataktan fırlayıp işe gitmenin stresi ile ömrünüzü geçiyorsunuz. Patronu seçemiyorsun, müşterini seçemiyorsun, ekibini seçemiyorsun. Nefes aldığın dakikaları kolay değişmeyen bir ücretle satıyorsun. Biliyorsun hayatın bir rutinle geçiyor, tatillerini eşinle den..

Beklenti İletişimi

Beklenti İletişimi

Beklenti İletişimi Erdem Karagöz Satış beklentilerin karşılanmasıdır. Müşteri özel ve değerli olduğunu hissetmek ister. Sanıldığı gibi sadece fiyatta takılı kalmaz. Takdir edilmek, onaylanmak, son teslim tarihlerinin öne çekilmesi, vaat edilmeyen sürprizler, tahsilat tarihlerinin uzatması ve kişiye özel kalite müşteri için önemlid..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!