Kendini İkna

KENDİNİ İKNA Fatoş Kanıtemiz Erdem Karagöz Hani Tanrım her şey neden benim başıma geliyor? Dünyanın en talihsiz insanı ben miyim dediğin anlar var ya işte o anlara özel olarak hazırlandı. İşler karıştığında, içinden çıkacak bakış açısını göremediğinde, sorunu yaratan zihin ile çözüme ulaşamadığın anlar için yazıldı. Kendini değersiz hisse..

Satış Ne Değildir

SATIŞ NE DEĞİLDİR? Satış ihtiyaç duyulmayan ürünü satmak değildir. İhtiyacı doğru belirleyerek karşılıklı faydayı yakalama sanatıdır. Kendimize yapılmasını istemediğimizi karşımızdakine yapmayız. Satış ihtiyacı belirli müşteriye ürünü sevk etmek demek değildir. Bunun adı ürün yazmaktır. Yeni ürünler keşfetmesini sağlamak ve yeni bakış..

Topuk Ses Getirecek

Topuk Ses Getirecek! Fatoş KANITEMİZ Topuklu ayakkabı seslerinin artmasıyla değişen iş dünyasında, değişime ayak uyduramayan kadınlar eziklik psikolojisi dâhilinde dışlanma ve reddedilme hastalığına tutuluyor. Düşük benliklli bu kişiler bir gruba ait olamamanın ötesinde gruba saldırmaktan da kendini alamıyor. Hastalık o kadar özgüven ..

Hayatımızın Öküzü

HAYATIMIZIN ÖKÜZÜ Fatoş KANITEMİZ  Ya Hayatınızın Öküzünü Bulamazsanız? - Ya Bulursanız? Kalbimiz yerinden çıkacak gibi çarparken, ayaklarımız yerden kesilirken, bulutların üzerinde dolaşırken nasıl bir sarsıntı duygularımızı evrimleştiriyor. Kalbimiz var ile yok arasında gezerken, ayaklarımız çivi gibi çakılıyor yere ve üz..

Engin Emre United

ENGİN EMRE UNİTED Erdem Karagöz  İnsanların hayatına dokunan, değer katan tüm detaylara odaklanan ve ilham veren bir üniversite ile tanışmanızı istiyorum. Bu üniversite öğrencilerini müthiş geliştiriyor, ele aldığı konuyu saatlerce usanmadan öğretiyor. Kozyatağı  kampüsünde satış eğitmenleri ve danışmanları yetiştiriyor. Bu ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!