Patronu Kovdum!

Erdem Karagöz

Tam zamanlı bir işte çalışıyorsunuz sabah yataktan fırlayıp işe gitmenin stresi ile ömrünüzü geçiyorsunuz. Patronu seçemiyorsun, müşterini seçemiyorsun, ekibini seçemiyorsun. Nefes aldığın dakikaları kolay değişmeyen bir ücretle satıyorsun.

Biliyorsun hayatın bir rutinle geçiyor, tatillerini eşinle denk getirmek için bir yıl önceden savaş veriyorsun, çocuğun hastalığında insan kaynaklarından izin almak, patrona hikâyeni anlatmak için neler yaptığını düşünsene!

Peki, tam zamanlı çalışan olmadığını düşün kendi işinin patronu sensin! Hey hemen havaya girme patron değilsin, patronculuk oynuyorsun!  Stopaj, KDV, gelir vergisi, SGK, kira, tedarikçilere ödemeler, çalışan maaşları, reklam, tanıtım giderleri, tahsilat sorunları, ofisin elektriği, suyu, ısınması, soğuması sizi işten soğutmaya yetmedi ise seçmediğin kaprisli müşteriler ve asgari ücretle çalışıyormuş gibi yapan mutsuz çalışanlar!

Çalışmak istediğin sürece iş ve kazanç garantisi olan ve ekibini, müşterini senin seçtiğin bir sistem düşünsene! Üstelik işini kurman için bankalardan yüzbinlerce lira çekmene gerek yok. İşe başladığında sabah saat 08.02 olduğu için yüzüne bakıp egosunu tatmin edecek patronu da kovabilirsin.

Pazartesi sendromunu unutuyorsun, mükemmel eğitimler, kamplar seni bekliyor. Bilgi saklayan, işlerini öğretmeyen arkadaşları da kovuyorsun!

Öğrenen ve sürekli seni geliştiren bir organizasyona adım atıyorsun. Network Marketing dünyasına hoş geldin. Şeffaf bir sistemde kazançlarını her zaman görecek, ailenle zaman geçireceksin çocuklarının büyümesini uzaktan izlemeyeceksin. Sadece kendi ürettiklerinin değil ekibinin ürettiklerinden de gelir elde edeceksin.

Daha rahat, daha çok kazanacağın, özgür olacağın bir sistemle arandaki tek engel alışkanlık tuzakların ve çevren!

Sende mutsuzluktan mutlu olma tuzağına düşmediysen, rutinden kurtulacak güce sahipsen, değişime hazırsan hemen harekete geçebilirsin.

Bugün patronunu kovabilir, istemediğin insanlarla çalışmaktan vazgeçebilir, seçmediğin müşterilerin egolarından kurtulabilirsin. Seni koruma içgüdüleri içinde gelişmeni engelleyen insanlardan uzaklaştıkça hayallerine yakınlaşacaksın.

Network marketing hayalleri disiplin ve tutku ile hedefe çevirmektir. Kendine bir iyilik yap ve yaşamını hemen değiştir!

Bu kararı birden almaya hazır değilsen önce ek iş olarak tadını al ve sonra kendini gerçekleştir.

Zihinsel prangalardan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz.

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!