ENGİN EMRE UNİTED

Erdem Karagöz

 İnsanların hayatına dokunan, değer katan tüm detaylara odaklanan ve ilham veren bir üniversite ile tanışmanızı istiyorum. Bu üniversite öğrencilerini müthiş geliştiriyor, ele aldığı konuyu saatlerce usanmadan öğretiyor. Kozyatağı  kampüsünde satış eğitmenleri ve danışmanları yetiştiriyor. Bu üniversite satış alanında “niş” eğitimler veriyor.

Bu üniversite sadece satış eğitmenlerini değil şirketleri de dokunuyor ve geliştiriyor.  Road t o victory  (zafer yolu ) deneyimlerini paylaşıyor.  Bu üniversaitede büyük başarıları ispatlanmış 5000 yıllık savaş stratejilerinden özgün bir satış sistemi yazıldı. Maslow ihtiyaçlar hiyerarşisinin çöpe atıldığı yeni bir piramit bu üniversitede hazırlandı. 400 şirket, 150 bin son kullanıcı bu üniversiteden eğitimler aldı.

Bu üniversitede öğrenci olmak bir tek slaydın hazırlanması için 8 saat tartışmaların yapıldığı grubun içinde olmaktan onur duyuyorum.  Satış alanında sıra dışı eğitimler veren % 100 davranış değişikliği içeren, sonuç odaklı eğitim ve atölyeler üreten bir değer ile yan yana yürümek oldukça keyifli bir yolculuk.  Hayatıma kattığın her değerli saniye ve bilgi için sonsuz teşekkürler Engin Emre.

Satıcı, satış yöneticileri ve çalışanların potansiyellerini performansa dönüştürme alanında yıllardır ilham veren, mutlu müşteri için önce çalışan ilkesini şirketlerde kusursuz uygulayan Engin Emre’yi yakından takip etmenizi isterim.

İlk tanıştığımızdan andan bu güne kadar aynı istek, coşku ve tuttu ile işine ve insanları geliştirmeye bu kadar emek veren başka insan tanımıyorum.  Hem hızla uygulanabilen teknikler hem de bakış açınızı değiştiren zihinsel filtrenizi yenileyen bir sistem sihirbazıdır Engin Emre.

Kurduğu sistem eski öğretilerinizi hafınızdan silecek, zirve yolculuğunuza yeni bir yakıt olacaktır. Hayatıma netlik ve güvenlik ilkesi ile değişim katan kazanan olmamı sağlayan, ilham veren Engin Emre’ye gecikmiş teşekkürlerimi iletiyorum.

Satış profesyonelleri

Satışta İş Mükemmelliği (SEM)

B2B Satış Modeli (B2B)

Zirvede Performans (PP)

Etkileşim Anı (MOI)

Satış Yönetimi Mastırı (MSM)

Yönetim Akademisi (MA)

Dönüm noktası /Karar Anı (CT)

Victory gibi atölyelere katılmadıysanız United Eğitimleri ile henüz tanışmadıysanız Okyanusta bocalamaya devam ediyorsunuz demektir. Maliyetleri artırmadan hızla daha çok kazanan şirket ve satıcı olmak için sizi Engin Emre’nin dünyasına ve www.united.com.tr adresine davet ediyorum.

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!