Dünyadaki ilk interaktif video gayrimenkul eğitimi

12 Dilde 80 Ülkede Gayrimenkul interaktif Video eğitimi

Gayrimenkul Profesyonelleri, Broker ve Danışmanlara özel interaktif eğitim.

Ofisiniz ve şirketiniz tarafından anlık ölçülebilir sonuçlar, anında değerlendirme, tamamı Erdem Karagöz tarafından video ile anlatım, sıradışı taktikler. Ödüllü ABD merkezl, gmply Gayrimenkul alanında çalışmalar için Erdem Karagöz Akademiyi tercih etti. 

Gayrimenkul satışı alanında  yeni müşteri bulma yolları, süpriz ilkesi, konfor alanı,referans oluşturma, müşteri deneyimleri,ilk izlenim, duygusal bellek, beyin ve enerji, müşteri indirim isterse, müşteriyi fiyata ikna etmek, güçlü sorular ve ikna, müşteri okumak, en değerli müşteri nerede?,portföy yetki belgesi almak, satış kapama, hipnoz tekniği, söz alma tekniği, hikaye anlatma tekniği ve kazanan olmak konularında interaktif eğitimler bu videodadır.

Ayrıca katılımcılar 4 seçenek arasından seçim yaparak kendilerini test etmekte, yanlış cevaplarının nedenlerini öğrenmektedir. Gmply tarafından hazırlanan yazılım ile her katılıcının bilgisi anında sınanmakta, alması gereken online eğitimler, sınıf eğitimleri, koçluk ve motivasyon desteği bildirilmektedir. 

#Gayrimenkul #ProjeSatış #Konut #Coldwellbanker #Realtyworld #Remax #AltınEmlak #Satış #ErdemKaragöz

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!