İş Arıyorum!

Erdem Karagöz

Hemen hemen her gün linkedin, facebook ve diğer sosyal medya ağları üzerinden iş arıyorum lütfen yardımcı olun mesajları alıyorum. Ülkemizde Kariyer.Net başta olmak üzere en sık ziyaret edilen siteler kariyer siteleri.

İstanbul başta olmak üzere birçok ilde son 4 yılda üniversite mezunu olmuş gençlerin % 36.5’i iş aramaktan vazgeçmiş durumda. Yani enerjilerinin en yüksek olduğu dönemlerini cafelerde, evlerinde geçiriyorlar. KPSS, 65 yaşında kadar emekli olamayan kitle ve çok sayıda gereksiz üniversite bölümleri nedeni ile iş arayanların sayısı her geçen gün artıyor. İş bulamayan gençler henüz para kazanma yolları konusunda hazırlıklı değiller.

İnternetten para kazanmak için 2-3 günlük eğitim almaları ile iş şanslarının artacağını donanımlarının gelişeceğini bilmeleri gerekir. Evden para kazanmak için iş disiplini kazanmaları ve küçük işletmelerinin sosyal medya işlerini takip etmeleri yararlı olacaktır. İnstagram üzerinden salyangoz kremi satan bir gencin cebinden bir kuruş çıkmadan para kazanabileceğini bilmelisiniz. Nasıl mı? Takibi network marketing işi yaparak. Üstelik ücretsiz alacağı network marketing eğitimleri ve çok iyi uzmanlar ile kişisel gelişimlerini mükemmel geliştireceklerdir.

Satış pazarlama teknikleri bu eğitimlerle gelişecek, imaj ve algılarını kısa sürece artıracaklardır. Unutmayın üniversiteler size bir alanda yetkinlik verir. Kişisel gelişim yaşam boyu süren bir döngüdür.

Para kazanmak için öncelikle ihtiyaçlarınızı düşünmek yerine kattığınız değere ve neyi hak ettiğinize odaklanın.

Yazımı Jim Rhon ile bitirmek istiyorum. Disiplinin yarattığı acı birkaç gramdır pişmalığın verdiği acı ise tonlarcadır.

O nedenle iş aramaya bakış açışınızı değiştirin yaşam klasik şirketlerden ibaret değildir. Sattığınız zamanın değerini bilin ve yaşamınızın sorumluluklarını elinize alın.

#SatışEğitimleri #SatışPazarlamaEğitimleri #ErdemKaragöz #NetworkMarketing #Evdeİş #İnternetteİş

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!