AŞK SATIŞ

Erdem KARAGÖZ

Aşkta ve satışta gurur yoktur.  Aşkla satış arasında mükemmel bağlantı vardır. Âşıksan ilgi göstereceksin sonsuza kadar dinleyecek sabrın enerjin olacak. Sohbetinden keyif alacaksın en aptalca cümleleri bile dinlerken gözlerinin içi parlayacak. Sevgilinin yanında olmak için heyecan duyacaksın. Kavuşmak için koşacaksın. Yanında iken saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacaksın. Hayatına dair en ince detayları binlerce kez dinleyecek ve ilk kez duyuyormuş gibi heyecanla dinleyeceksin.

İlgi göstereceksin bedenini, ruhunu, zihnini okuyacaksın. Dünyada son insan gibi davranacaksın. Gözlerine perde inecek başkasını göremeyeceksin. Zihnin onunla meşgul olacak ne istiyor, daha iyi ne yapabilirim, nelerden vazgeçmem gerekir diye sürekli kendine soracaksın.  

Sürekli sunum yapacaksın, ilişkiyi her zaman taze tutmak için sürprizler yapacaksın vaat etmediklerini vereceksin. Her zaman hazır ve tutkulu olacaksın. Net olacaksın, bilinmezliklerden arınacaksın. Seninle iken kendini güvende hissedecek. Aldatmayacaksın. Doğru olmasını beklemeyecek doğru olacaksın. Hayatına rehberlik yapacaksın hangi konu aklına gelse ilk sana danışma ihtiyacı duyacak. Ego (ben) çatışması yapmayacaksın bizi yaşayacaksın. Değer verecek ve değer katacaksın. Öğreteceksin, geliştirecek ve gelişeceksin.

Bağımlı olmayacak bağlı olacaksın. Birlikte özgürleşmeyi öğreneceksin. Ret edilmekten korkmayacaksın. % 100 güven sağlayacaksın. Hayır dediğinde asla içselleştirmeyeceksin.  Tutkuyla takip edeceksin.  Ait olacaksın.

Bunları sevgilinize yaptığınızda manevi; müşterilerinize yaptığınızda maddi kazanç elde edeceksiniz.

AŞK OLSUN HAYAT(T)A…..

Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!