AŞK SATIŞ

AŞK SATIŞ

AŞK SATIŞ Erdem KARAGÖZ Aşkta ve satışta gurur yoktur.  Aşkla satış arasında mükemmel bağlantı vardır. Âşıksan ilgi göstereceksin sonsuza kadar dinleyecek sabrın enerjin olacak. Sohbetinden keyif alacaksın en aptalca cümleleri bile dinlerken gözlerinin içi parlayacak. Sevgilinin yanında olmak için heyecan duyacaksın. ..

Çatışma Yönetimi ve İkna

Çatışma Yönetimi ve İkna

Çatışma Yönetimi ve İkna Erdem Karagöz Çatışmayı kısaca tanımlayacak olursak kararsızlık, uyuşmazlık ve ikilem diyebiliriz. Şimdi güçlü gözlemlere ihtiyacımız var çevrenizde sürekli çatışan ve iletişim kalitesi iyi olmayan insanların ortak özelliklerini sıralayabilir misiniz? Benim tespitlerimin başında netlik ve güvenlik ihtiyacını ka..

Müşteri Neden Şikayet Etmez

Müşteri Neden Şikayet Etmez

Müşteri Neden Şikâyet Etmez! Erdem Karagöz Müşterilerin % 96’si şikâyetleri size yapmaz. Bu yüksek oran çok dikkate alınmalıdır. Çünkü size şikâyet etmeyen müşteriler bir sorunla karşılaştıklarında bunu 23 yıl unutmazlar. Üstelik mutlu müşteri ortalama 26 kişi ile mutluluğunu paylaşırken mutsuz müşteri 120 kişiyle paylaşmaktadır..

Etkili Dinleme

Etkili Dinleme

Etkin Dinleme; Erdem Karagöz Zihninizi susturun, egonuzu frenleyin ve dünyanın en önemli insanı le birlikte olduğunuzu, dünyanın en önemli sırları alırcasına dinleyin. Karşınızdaki kişiyi koşulsuz kabul edin ve saygı duyun. % 30 konuşun % 70 dinleyin, heyecanlandırın, ilham verin, onaylayın. Jest ve mimikleriniz ile dinlemekten keyif a..

Yetenek Havuzu

Yetenek Havuzu

YETENEK HAVUZU Erdem KARAGÖZ         Bir futbol antrenörü, takım koçu olarak sizlerle bu yazımı paylaşıyorum. Burada yazdıklarımı siz yetenek havuzunuza alacağınız ya da aldığınız satıcılar için kullanabilirsiniz. Yetenek seçiminde en önemli kavram geçmişte yaptıklarına bakmak değil gelec..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!