Topuk Ses Getirecek

Topuk Ses Getirecek! Fatoş KANITEMİZ Topuklu ayakkabı seslerinin artmasıyla değişen iş dünyasında, değişime ayak uyduramayan kadınlar eziklik psikolojisi dâhilinde dışlanma ve reddedilme hastalığına tutuluyor. Düşük benliklli bu kişiler bir gruba ait olamamanın ötesinde gruba saldırmaktan da kendini alamıyor. Hastalık o kadar özgüven ..

Hayatımızın Öküzü

HAYATIMIZIN ÖKÜZÜ Fatoş KANITEMİZ  Ya Hayatınızın Öküzünü Bulamazsanız? - Ya Bulursanız? Kalbimiz yerinden çıkacak gibi çarparken, ayaklarımız yerden kesilirken, bulutların üzerinde dolaşırken nasıl bir sarsıntı duygularımızı evrimleştiriyor. Kalbimiz var ile yok arasında gezerken, ayaklarımız çivi gibi çakılıyor yere ve üz..

Engin Emre United

ENGİN EMRE UNİTED Erdem Karagöz  İnsanların hayatına dokunan, değer katan tüm detaylara odaklanan ve ilham veren bir üniversite ile tanışmanızı istiyorum. Bu üniversite öğrencilerini müthiş geliştiriyor, ele aldığı konuyu saatlerce usanmadan öğretiyor. Kozyatağı  kampüsünde satış eğitmenleri ve danışmanları yetiştiriyor. Bu ..

Z Kuşağı ve Deneyim

Z KUŞAĞI VE DENEYİM ERDEM KARAGÖZ Z kuşağının % 97'si youtube üzerinden varlık gösteriyor. Belki anlatmak istediklerinizi video ve Vlog olarak paylaşmalısınız! % 19'u yaşıtlarının gündelik aktiviteleri, takip ediyor. Video izlemek günlük rutin işlerinin bir parçası olarak görüyorlar. Favori internet femonemlerini onaylamak. Stres atma..

Neremizle Dinliyoruz

NEREMİZLE DİNLİYORUZ! Erdem Karagöz 16 aylık kızım Zeynep benimle konuşurken yüzümü eliyle kendi yüzüne çevirtiyor. Göz teması sağlamamamı istiyor. Anlattığım sözler ile ilgilenmiyor, beden dilimi müthiş takip ediyor. 8 aylık iken elime alıp gülerek “mikrop” diye seslendiğimde kahkahalar atıyordu. Bir bebek dinlemenin ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!