Önce Çalışan

ÖNCE ÇALIŞAN Erdem KARAGÖZ Çalışanı mutlu etmeden müşteriyi asla mutlu edemezsiniz. Müşteri memnuniyeti için önce çalışan. Gününün üçte biri ve ya da daha fazlasını işyerinde ve müşterilerle geçiren çalışanlarınız dokunduğu alanlarda mutlu olmalıdır. İşin realitesi çalışanları iş yormaz  ego tatmini yapan üst yöneticiler yorar. Ç..

Konuşarak İkna Kevin Hogan

Kevin Hogan kitaplarından satış ve iletişim becerileriniz için size özel hazırladığımız notları paylaşıyorum. KONUŞARAK İKNA İnsanlar sevdikleri ve bildikleri şeyler hakkında konuşmak isterler. Konuşurken sunuma dâhil olduklarında sizi ret edemezler. Eylem duygudan önce gelir. Eyleme geçin. Ya teklifinizi çek..

Tükenmişlik sendromu

Tükenmişlik Sendromu Erdem Karagöz Tükenmişlik  öncelikle çözemeyeceğimizi düşündüğümüz, kendi bakış açımız ile değiştiremediğimiz sorun yumağında boğuşmak demektir. Rutine takılmak ve strese girmektir. İşyerinde çalışıp hak ettiğinizi düşündüğünüzü alamadığınızda daha da kötüsü sizin yarınız kadar iş yapmayan ins..

7 Saniyede etkileme

 7 Saniyede Etkileme Erdem Karagöz Yaşamın her alanının satış olduğunu kabul edersek ilk 7 saniye izlenimi ve katacağı değeri bilmek gerekir.  Sosyal yaşamda, satışta, sunumda kısacası etkileme alanlarında ilk izlenim tüm süreci etkileyecektir. Siz bu adamdan/kadından hiç hoşlanmadım içimde bir his var dediğiniz anları dü..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!