Tükenmişlik sendromu

Tükenmişlik Sendromu Erdem Karagöz Tükenmişlik  öncelikle çözemeyeceğimizi düşündüğümüz, kendi bakış açımız ile değiştiremediğimiz sorun yumağında boğuşmak demektir. Rutine takılmak ve strese girmektir. İşyerinde çalışıp hak ettiğinizi düşündüğünüzü alamadığınızda daha da kötüsü sizin yarınız kadar iş yapmayan ins..

7 Saniyede etkileme

 7 Saniyede Etkileme Erdem Karagöz Yaşamın her alanının satış olduğunu kabul edersek ilk 7 saniye izlenimi ve katacağı değeri bilmek gerekir.  Sosyal yaşamda, satışta, sunumda kısacası etkileme alanlarında ilk izlenim tüm süreci etkileyecektir. Siz bu adamdan/kadından hiç hoşlanmadım içimde bir his var dediğiniz anları dü..

Hikayeniz Yoksa

Erdem Karagöz Türk İşi İkna Kitabı Yazarı Hikâyeniz yoksa yoksunuz! Durun sizi birileri anlatmıyor, konuşmuyor ve hikayenizi paylaşmıyorsa, kattığınız değer marka değeri değil ürünün hammadde değeridir.. Apple marka değeri 130 milyar dolar sıkı durun tüm ofis malzemelerini bugün satışa çıkardıklarında bilgi ve Steve Jobs’un hikayesi dışında ..

Eski Müşterilerinizi çalıştırın

Eski Müşterilerinizi Çalıştırın Erdem Karagöz Yeni müşteri kazanmanın en basit yolu sağlam eski müşterileri çalıştırmaktır. Eski müşteriyi çalıştırmadan önce onu elde tutmanın yollarını bilmeliyiz. Eski müşteriyi elde tutmanın maliyeti yeni müşteri bulmaya göre çok daha ucuzdur. O nedenle satın alma alışkanlıklarını bildiğiniz..

Satışa Hazırlık

SATIŞA HAZIRLIK Yıllık kazançları yüksek ve iyi ciro sağlayan satıcıların ortak özelliği satışa çok iyi hazırlık yapmalarıdır.  İyi hazırlık sadece ürün, piyasa, pazar, rakiplerin bilgilerine sahip olmak demek değildir. Müşterinin ihtiyacını, alışkanlıklarını, ödeme şeklini, geçmiş satın almalarını, referanslarını etkileyen tüm faktörleri b..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!