Kevin Hogan

Kevin Hogan - A Brief Biography Kevin Hogan is the author of 22 books and counting. He is best known for his international best selling book, The Psychology of Persuasion: How to Persuade Others to Your Way of Thinking. In the past decade he has become the Body Language Expert and Unconscious Influence Expert to ABC, Fox, The BBC..

Eğitim Keyif Almaktır

EĞİTİM KEYİF ALMAKTIR Erdem KARAGÖZ Sosyal medya hesaplarımda her eğitimden sonra çok keyifli bir eğitimi daha tamamladık yazıyorum. Keyif almak önemli mi? Evet önemli; keyif almadan yapılan bir eğitimde katılımcılar kalkanları indirmez, eğitmen eğer keyif aldırmayı düşünmezse egosu devrede olur. İnsanlar kendilerini güvende h..

Kendini İkna

KENDİNİ İKNA Fatoş Kanıtemiz Erdem Karagöz Hani Tanrım her şey neden benim başıma geliyor? Dünyanın en talihsiz insanı ben miyim dediğin anlar var ya işte o anlara özel olarak hazırlandı. İşler karıştığında, içinden çıkacak bakış açısını göremediğinde, sorunu yaratan zihin ile çözüme ulaşamadığın anlar için yazıldı. Kendini değersiz hisse..

Satış Ne Değildir

SATIŞ NE DEĞİLDİR? Satış ihtiyaç duyulmayan ürünü satmak değildir. İhtiyacı doğru belirleyerek karşılıklı faydayı yakalama sanatıdır. Kendimize yapılmasını istemediğimizi karşımızdakine yapmayız. Satış ihtiyacı belirli müşteriye ürünü sevk etmek demek değildir. Bunun adı ürün yazmaktır. Yeni ürünler keşfetmesini sağlamak ve yeni bakış..

Topuk Ses Getirecek

Topuk Ses Getirecek! Fatoş KANITEMİZ Topuklu ayakkabı seslerinin artmasıyla değişen iş dünyasında, değişime ayak uyduramayan kadınlar eziklik psikolojisi dâhilinde dışlanma ve reddedilme hastalığına tutuluyor. Düşük benliklli bu kişiler bir gruba ait olamamanın ötesinde gruba saldırmaktan da kendini alamıyor. Hastalık o kadar özgüven ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!