Aranan Kişi Siz misiniz?

Aranan Kişi siz misiniz? Aranan kişi siz misiniz? Şirketinizin ürün ve hizmetlerini paraya çevirecek, ülkesine değer katacak, yeni insanlara istihdam sağlayacak ve kazanan kazandıracak kişi siz misiniz? Siz kabul gören, yetkinlikleri olan kişi misiniz?  Bizim sorunumuzu ………………&hellip..

Sosyal Medyada Olmak

Sosyal Medyada olmak Erdem Karagöz Sosyal medyada iyi yer alan bir şirket veya organizasyonunuz varsa dünyanın her noktasında varsınız demektir. Sizin sosyal medyada anlaşılır olmanız için neler yapmanız gerekir? Öncelikle yazdıklarınız başkalarının sorunlarına çözüm üretmeli, bilgi kirliliği oluşturmadan ifade edilebilmelidir. Twitter ma..

Köpekbalıkları ile yaşamak

KÖPEKBALIKLARI İLE YAŞAMAK! Erdem KARAGÖZ Başlığı okuyunca Florya’da 100 dönüm üzerine kurulan iki katlı Karadeniz’den Pasifik Okyanusuna kadar 16 ayrı tema ve yağmur ormanlarının bulunduğu binlerce canlı deniz türü ile 500 çalışanı olan İstanbul Akvaryumunun her şehre yapılacağı aklınıza gelmesin. Şimdi ..

Hakem Beden Dili

HAKEM BEDEN DİLİ Erdem KARAGÖZ Hakemlik çok zeki ve cesur insanların işidir. Saniyenin onda birinde pozisyonu algılamak ve doğru kararı vermek yetenek ister. Futbol hakemi sahada 22 oyuncu ve 90 dakika içinde yaklaşık 5000 pozisyonu baskı altında analiz eder karara dönüştürürler. Bu yeteneklerini kullanırken düdük ve kartlar otorite ..

Agresif Satış Dönemi

   AGRESİF SATIŞ DÖNEMİ Erdem Karagöz                 Satış ezberleri bozuluyor, önce müşteri sonra çalışan kavramının yerine önce satıcı sonra müşteri anlayışı değer kazandı. Agresif pazarlarda satış yapan başarılı satıcılar milyon dolarl..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!