İkna İnce İştir

Birini ikna etmenin ilk yolunun kendini ikna etmek olduğunu cezaevinde öğrendim. 1500 kişiye yaptığım koçluk ve eğitimler sonunda suç işleyenlerin kendilerini suçlu olmadıklarına, bunun yapılması gerektiğine inandıklarını gözlerinden okudum. Bu bir bilinçaltı ikna çalışmasıydı. Depo o kadar haklılık ve sosyal kanıt içeren veri ile dolduruyor ki bu ..

Erkekler Nasıl Konuşturulur?

Erkekler Nasıl Konuşturulur?

Erkekler Nasıl Konuşturulur ? Var mısınız eve geldiğinde ağzından kelime alamadığınız eşinizi, sevgilinizi sizinle sohbet eder hale getirmeye! Taktikler aramızda kalsın kimseye söylemeyin! Biraz erkek kadın arasındaki farklardan başlayalım. Öncelikle bir kadın günde 24.000 kelime, erkek 12.000 kelime konuşur. Kadın duygu odaklıdır paylaşmak..

Patronu Yönetmek

Patronu yönetmek çok tehlikeli ve patron için sıra dışı bir başlık. Şimdi patrona gitseniz bir eğitim var adam başı 1000 dolar biz şirketten beş arkadaş bu eğitime gitmek istiyoruz derseniz ne ile karşılaşırsınız? Oysa iş yaşamınızda müşterileri, ekibi yönetmek kadar önemlidir patronu yönetmek. Kariyeriniz kadar şirketteki kaderinizi de etkiler. Ne..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!