Kişiye Özel Eğitimler

2021 yılında kendinize yatırım yapın. Gelin bire bir eğitimlere başlayalım..

İş İnsanları Eğitimleri

Online ve Fiziksel Eğitimler

İş insanlarına özel hazırlanan bağımsız ve özgün programda bire bir eğitimlerimiz başladı. Ayda 2 gün 4’er saatlik programlar ve % 100 gizlilik ilkesi ile çalışıyoruz.

Eğitim, koçluk programlarını birlikte belirliyoruz her eğitimde bir konuya odaklanıyoruz.  Yenilik, değişim, liderlik, eğitim, farkındalık, imaj,inovasyon,kazanan olmak sizi ilgilendiriyorsa biz toplantı yapmaya hazırız.

Neden bire bir eğitim? Zamanınız değerli, size özel içerik ve detaylara ayıracak zaman, enerjiniz olmayabilir. O nedenle özgün tasarım ve size özel zaman planlamasına yapılmaktadır. Üstelik bire birde daha rahat sorular ve bilgi paylaşımı sağlanmaktadır.

Neden 15 günde bir? Çünkü eğitimler ve olay incelemeleri üzerinde düşünecek ve test edecek süreye sahip olacaksınız. Her eğitimin geri bildirimi diğer eğitimlerde gözden geçirilecek.

Soft Skills davranış değişikliği hedefli eğitimler, Avrupa ve ABD standartlarına iş insanı eğitimleri ile sizinleyiz. Diploma eğitimi sonlandırmaz! Eğitim mükemmelliğe giden yolunuzdur.

Eğitimler dışında okunacak kitaplar, katılacağınız eğitimler, konferanslar, tiyatro ve oyunlar ve gündem üzerinde birlikte çalışıyoruz.

Profesyonel ve özel yaşam dengesi için sizinle yol arkadşalığına hazırız.

Detayları görüşmek istediğinizde bize ulaşabilirsiniz.

Erdem Karagöz 0532 276 40 91

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!