Hayır Diyebilmek

Hayır Diyebilmek Erdem KARAGÖZ Özgüvenin en önemli göstergelerinden biri de hayır diyebilmektir. Düşünün hayır diyemediğiniz için üzerinize düşmeyen ne kadar iş yaptınız? Ne kadar cefa çektiniz? Hangi zorluklarla karşılaştınız? Hayır diyebilmek bir sanattır. Başkalarını kırmaktan korktuğumuz için sosyal çevremize, ailemize ait ..

Kadınları Anlamak

                    Kadınları Anlamak Erdem Karagöz Türk İşi ikna kitabının 192. sayfasında kadınları anlamak diye bir bölüm var. Ancak sayfa tamamen boş! Yazar henüz kadınları anlamış değil! Bilginin sık güncellenmesi gerekiyor. Kadınların işletim sistemi gerçekten erkeklerden..

Güçlü Sorular

 GÜÇLÜ SORU Cebinizde 40 güçlü soru ve bunların altını dolduracak sorular varsa ikna iletişiminiz mükemmel olacaktır. İnsanlara tavsiyede bulunmayın, kendi kararlarını alacak daraltılmış özgür alanlar bırakın. Asla neden sorusu sorarak mazeretler odaklanmalarını sağlamayın. Bakınız Neden Sorusu yazım  Nasıl soruları ..

Senden Önce Ben

Senden Önce Ben Oğuz Köse Gündelik hayatta karşılaştığımız sorunlar karşısında vermiş olduğumuz tepkiler farklılık  göstermektedir. Kimimiz kırıcı olurken, kimimiz yapıcı bir üslup seçmekteyiz. Karşımızdaki kişileri  inciltmeden, özgüvenini zedelemeden, iletişimimizi korumak adına rahatsız olduğumuz konularda ben&n..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!